پنجشنبه, 27 تیر 1398
 برگزاری مراسم جشن میلاد امام رضا(ع) در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
به مناسبت گرامیداشت میلاد امام رضا(ع)، مراسم جشنی با حضور کارکنان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در نمازخانه این شرکت برگزار شد.
أكثر...
 

 انتصاب های جدید در شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد، طی احکام جداگانه‌ای، تعدادی از معاونین و مدیران جدید این شرکت را منصوب و از زحمات مسئولان پیشین، قدردانی کرد.
أكثر...
 

 لزوم تدوین نقشه جامع در مدیریت منابع آب استان کهگیلویه و بویر احمد
نشست هم اندیشی و اطلاع رسانی طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب کهگیلویه بزرگ با حضور تعدادی از مدیران شرکت آب منطقه ای و جمعی از بهره برداران منابع آب برگزار شد.
أكثر...
 

 نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده
در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی، اولین جلسه مشترک شورای حفاظت از منابع آب شهرستانهای کهگیلویه، لنده و چرام در سال 1398 با حضور معاون فرماندر شهرستان کهگیلویه، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان، نمایندگان فرمانداران شهرستان های چرام و لنده و تعدادی از اعضای شورای حفاظت از منابع آب این شهرستان ها، در محل فرمانداری کهگیلویه، برگزار شد.
أكثر...
 

 بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سد مخزنی تنگ سرخ یاسوج
استاندار جدیدکهگیلویه و بویراحمد به همراه هیئتی متشکل از معاون هماهنگی امور عمرانی، مدیران کل دیوان محاسبات، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و نمایندگان اداره کل بازرسی استان از سد مخزنی تنگ سرخ یاسوج بازدید کرد.
أكثر...
 

 برگزاری مرحله شرکتی مسابقات قرانی در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
مرحله شرکتی پانزدهمین دوره مسابقات قرانی مجموعه وزارت نیرو(ویژه فرزندان کارکنان)، با حضور تعدادی از شرکت کنندگان، در محل نمازخانه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد.
أكثر...
 

 برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آّب شهرستان بهمئی
دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آّب شهرستان بهمئی به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
أكثر...
 

 برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان لنده
در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی و حفاظت از منابع آب زیرزمینی، اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان لنده در سال 98 به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء در محل فرمانداری لنده برگزار شد .
أكثر...
 

 پر و مسلوب‌المنفعه کردن یک حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان بهمئی
پر و مسلوب‌المنفعه کردن یک حلقه چاه غیر مجاز در محدوده مطالعاتی جایزان شهرستان بهمئی
أكثر...
 

 نشست مشترک اداره منابع آب شهرستانهای کهگیلویه،چرام و لنده با فرماندار شهرستان لنده
در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و بررسی مشکلات بخش آب شهرستان لنده، نشستی با حضور فرماندار، بخشدار، رئیس دادگستری، رئیس اداره صنعت و معدن، رئیس اداره منابع آب شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده و تعدادی از کارشناسان و همچنین دهیار روستای ایدنک در دفتر فرماندار این شهرستان، برگزار شد.
أكثر...
 

 تقدیر از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد و رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر با اهدای لوح سپاسی، از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای این استان به پاس تلاش وی و همکارانش در خدمات رسانی به مهمانان و گردشگران، تقدیر کرد.
أكثر...
 

 رفع تصرف از رودخانه قلات- کل جمشیدی در شهرستان بهمئی
در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با هدف جلوگیری از خطرات ناشی از جاری شدن سیلاب ها، عملیات آزادسازی 3500 متر مربع از محدوده بستر رودخانه قلات - کل جمشید شهرستان بهمئی انجام شد.
أكثر...
 

 سد کوثر سرمایه ای مهم برای کشور است
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه تعدادی از مدیران این شرکت، با حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد و برگزاری جلسات و بازدید از چند طرح آبی این استان، مشکلات و مسائل آنها را بررسی کردند.
أكثر...
 

 برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بهمئی
اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آّب شهرستان بهمئی به ریاست معاون فرماندار و با حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان، برگزار شد.
أكثر...
 

 برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با حضور معاون اسناد، آموزش حراست وزارت نیرو، مدیرکل حراست و امور محرمانه شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیر حراست کل استان، مدیران حراست های صنعت آب و برق کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مهمان و همچنین مدیرعامل و معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در دفتر مدیرعامل این شرکت، برگزار و از آقای سید ناصرالدین بدیسار، تقدیر و آقای سید عبدالمنان دانشی به عنوان مدیر جدید حراست شرکت آب منطقه ای، معرفی شد.
أكثر...
 

 انتصاب مدیر حراست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، طی حکمی، مدیر جدید حراست این شرکت را منصوب کرد.
أكثر...
 

 تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با اهدای لوح سپاس، از تلاشهای مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در کنترل سیلاب، تقدیر کرد.
أكثر...
 

 ارسال کمک های شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده
در راستای کمک و همیاری به هموطنان سیل زده، شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، بیش از 16 هزار بطری آب معدنی بزرگ را تهیه و به این مناطق ارسال کرد.
أكثر...
 

 دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل صدا و سیمای استان
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت، با حضور در مرکز صدا و سیمای استان، با مدیرکل آن دیدار و گفتگو کرد.
أكثر...
 

 برگزاری مراسم جشن اعیاد شعبانیه در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد
مراسم جشن اعیاد شعبانیه با حضور سرهنگ پاسدار دکتر حسن حکمتیان فرمانده تیپ 48 سپاه فتح استان و سید محمود داربام مشاور استاندار در امور ایثارگران در نمازخانه شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
أكثر...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 29 » صفحه: