پنجشنبه, 5 اردیبهشت 1398
 تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با اهدای لوح سپاس، از تلاشهای مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در کنترل سیلاب، تقدیر کرد.
أكثر...
 

 ارسال کمک های شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده
در راستای کمک و همیاری به هموطنان سیل زده، شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، بیش از 16 هزار بطری آب معدنی بزرگ را تهیه و به این مناطق ارسال کرد.
أكثر...
 

 دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل صدا و سیمای استان
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت، با حضور در مرکز صدا و سیمای استان، با مدیرکل آن دیدار و گفتگو کرد.
أكثر...
 

 برگزاری مراسم جشن اعیاد شعبانیه در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد
مراسم جشن اعیاد شعبانیه با حضور سرهنگ پاسدار دکتر حسن حکمتیان فرمانده تیپ 48 سپاه فتح استان و سید محمود داربام مشاور استاندار در امور ایثارگران در نمازخانه شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
أكثر...
 

 آمادگی کامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد جهت مدیریت شرایط بارندگی و پیامدهای آن
با توجه به اخطاریه های سازمان هواشناسی و دستورالعملی که ستاد ملی فرماندهی و پشتیبانی مدیریت سیلاب کشور برای شرکت های آب منطقه ای درگیر با این بارندگی ها صادر کرد، در آغازین ساعات این هشدارها، کارگروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و بر اساس شرایط خاص و توپوگرافی این استان و همچنین پروژه های در دست بهره برداری و در حال اجرا و سایر مستحدثات و تاسیسات زیربنایی این شرکت در سطح استان، مجموعه مدیریت و کارشناسان خود را در قالب گروههای مختلف، در سد کوثر و شاه قاسم، ایستگاه پمپاژ امامزاده جعفر(ع)، پروژه آبرسانی به دهدشت غربی و ... مستقر و به صورت شبانه روزی اقدامات و تمهیدات لازم را پیش بینی و اجرا کردند.
أكثر...
 

 پر شدن مخزن سد شاه قاسم یاسوج
مخزن سد شاه قاسم یاسوج در پی بارندگی های دو روز گذشته، پر و با توجه به ضرورت پیش آمده، بخشی از آن رهاسازی شد.
أكثر...
 

 برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب کهگیلویه و بویراحمد
هفتمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 97، با حضور اعضا و به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، برگزار شد.
أكثر...
 

 برگزاری جلسه کارگروه حریم کیفی منابع آب شهرستان بهمئی
دومین جلسه کارگروه حفاظت کیفی شهرستان بهمئی در سال 1397 با هدف "بررسی چالشها و حل مشکلات کیفی و تعیین حرائم کیفی منابع آب شرب" با حضور اعضاء کارگروه، در محل اداره منابع آب شهرستان بهمئی، برگزار شد.
أكثر...
 

 تقدیر امام جمعه سیسخت از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
حجت الاسلام مصباح نژاد، امام جمعه شهر سیسخت، با اهدا لوح سپاس، از تلاشهای مدیرعامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در این شهرستان، تقدیر کرد.
أكثر...
 

 تقدیر مشاور وزیر کشور از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
مشاور وزیر کشور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران، با اهدای لوح سپاس، از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، تقدیر کرد.
أكثر...
 

 برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س) و تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن، مراسم جشنی با حضور حجت الاسلام مصباح نژاد، امام جمعه شهر سیسخت، سرهنگ مرعشی، مسئول سازمان بسیج و فرمانده یگان امنیتی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، آقای داربام، مشاور استاندار در امور ایثارگران و مدیرعامل، معاونین و کارکنان شرکت آب منطقه ای، در محل نمازخانه این شرکت، برگزار و از فرزندان شاهد شاغل در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و همچنین از حائزین رتبه های برتر در مسابقه نظام پیشنهادات این شرکت، تجلیل شد.
أكثر...
 

 برگزاری جلسه شورای حفاظت منابع آب کهگیلویه و بویراحمد
ششمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب کهگیلویه و بویراحمد در سال 97 به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور تعدادی از فرمانداران شهرستانها و اعضای شورا در محل استانداری کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد.
أكثر...
 

 افزایش 64 درصدی حجم آب سد کوثر کهگیلویه وبویراحمد
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: حجم آب سد کوثر هم اینک 436میلیون متر مکعب می باشد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 64 درصد افزایش داشته است.
أكثر...
 

 بازدید از سد آبریز شهرستان کهگیلویه
مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و جمعی دیگر از مدیران استانی و شهرستانی، از ساختگاه سد آبریز در شهرستان کهگیلویه، بازدید و در خصوص مشکلات آن، گفتگو و تصمیم گیری لازم صورت گرفت.
أكثر...
 

 صدور190 فقره پروانه برداشت آب های سطحی در شهرستان باشت
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در آیین افتتاح نمایندگی منابع آب شهرستان باشت گفت:190فقره پروانه برداشت آب های سطحی در شهرستان باشت صادر شد.
أكثر...
 

 سرپرست نمایندگی منابع آب شهرستان باشت معرفی شد
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست نمایندگی منابع آب شهرستان باشت را معرفی کرد.
أكثر...
 

 حضور شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی
نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با هدف آشنایی مردم با خدمات انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور دستگاه های اجرایی از جمله شرکت آب منطقه ای استان در مصلی یاسوج برگزار شد.
أكثر...
 

 افتتاح مخزن 1000 مترمکعبی شهرک ولیعصر شهرستان بهمئی
به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی نظام شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و با حضور مهندس عدل هاشمی پور، نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، مخزن 1000 مترمکعبی شهرک ولیعصر شهرستان بهمئی افتتاح شد
أكثر...
 

 تمدید حکم مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، برای دو سال دیگر در این سمت، ابقا شد.
أكثر...
 

 تبیین خدمات شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در چهل سالگی انقلاب اسلامی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در آستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، با حضور در خبرگزاری بسیج استان، خدمات این شرکت را در بعد از انقلاب اسلامی، تبیین کرد.
أكثر...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 28 » صفحه: