|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

استان کهگیلویه و بویراحمد با خشکسالی مواجه است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در نشست با خبرنگاران اقدامات و راهکارهای صورت گرفته جهت مدیریت مصرف و سازگاری با کم آبی در این استان را تشریح کرد

  خبر مدیر عامل
  1400/03/24

تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار سد تنگ سرخ یاسوج در ابتدای سال ۱۴۰۰

مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با رسانه ها روند اجرایی مهمترین طرح ها و پروژه های آبی در دست مطالعه و اجرای استان را تشریح کرد

  خبر مدیر عامل
  1400/03/24

دیدار و برگزاری جلسه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با فرماندار لنده

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت، از برخی طرحهای آبی شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده بازدید و جلساتی را نیز با فرماندار لنده و همچنین عوامل اجرایی برخی از طرحها و پروژه های آبی، جهت بررسی مسائل و مشکلات موجود آنها، برگزار کردند.

  خبر مدیر عامل
  1400/03/05

حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در برنامه پاسخ

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با حضور در برنامه رادیویی "پاسخ" که به صورت زنده و از رادیو استان پخش می شود، سوالات و درخواست های شهروندان را پاسخ داد.

  خبر مدیر عامل
  1400/03/06
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد:

منابع آبی کهگیلویه و بویراحمد تحت تاثیر خشکسالی است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در گفتگو با رسانه ها، از تاثیرپذیری همه منابع آبی استان از خشکسالی خبر داد.

  خبر مدیر عامل
  1400/03/06
رییس اداره منابع آب بویراحمد:

انجام عملیات رفع تصرف از رودخانه بشار یاسوج

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با اخذ دستور قضایی و همچنین حضور نیروی انتظامی، عملیات رفع تصرف از حریم رودخانه بشار یاسوج در حاشیه روستای کردلاغری و همچنین حوالی پل سوم بشار، روز گذشته، توسط شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد، اجرا شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/02/28

تجلیل از مشاور مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره نیرو و رسانه

به مناسبت 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و همچنین تجلیل از منتخبین سومین جشنواره نیرو و رسانه(نور)، مراسمی با حضور وزیر نیرو و به صورت ویدئو کنفرانس و سراسری در ارتباط با همه مدیران عامل صنعت آب و برق کشور، برگزار شد.

  تجلیل ها
  1400/02/27

برگزاری اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بهمئی

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب(کارگروه سازگاری با کم آبی) شهرستان بهمئی، روز گذشته و به ریاست فرماندار و اعضای این کارگروه، در محل فرمانداری، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/02/27

انجام عملیات انحراف آب سد مخزنی تنگ سرخ یاسوج

با حضور نماینده ولی فقیه در استان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و تعدادی دیگر از مدیران و مسئولان کهگیلویه و بویراحمد، عصر روز گذشته، عملیات اجرایی انحراف آب سد تنگ سرخ یاسوج، برگزار شد.

  کلنگ زنی ها و افتتاحیه ها
  1400/02/27

برگزاری جلسه کمیته منابع و مصارف کارگروه سازگاری با کم آبی کهگیلویه و بویراحمد

نخستین جلسه کمیته منابع و مصارف آب ستاد خشکسالی و کارگروه سازگاری با کم آبی کهگیلویه و بویراحمد،روز سه شنبه 21 اردیبهشت، به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استان و دبیری شرکت آب منطقه ای در راستای گذر از تنش آبی در سال جاری، در محل استانداری برگزار شد.

  خبر مدیر عامل
  1400/02/22

ممنوعیت کشت برنج در شهرستان بویراحمد

در اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب و سازگاری با کم آبی شهرستان بویراحمد که به ریاست معاون فرماندار و حضور اعضا در محل فرمانداری، برگزار شد، پیرو مصوبه جلسه کارگروه جهاد کشاورزی، ممنوعیت کشت محصولات آب بر از جمله برنج، مورد تصویب و تاکید مجدد قرار گرفت.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/02/21

برگزاری جلسه مشترک آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با دادستان گچسارن

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت، با دادستان گچساران در خصوص رفع موانع میان شرکت آب منطقه ای و پتروشیمی گچساران و همچنین بررسی وضعیت و انجام اقدامات لازم برای تخریب ساختمان غیرمجاز احداث شده بر روی کانال هدایت سیلاب درون شهر، دیدار و گفتگو کرد.

  دیدارها
  1400/02/15

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با فرماندار و بخشدار گچساران

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت، با فرماندار و بخشدار مرکزی گچساران، در خصوص گزارش پیشرفت فیزیکی و بررسی موانع اجرایی پروژه های آبی این شهرستان، دیدار و گفتگو کرد.

  دیدارها
  1400/02/15

بازدید دادستان گچساران از طرح آبرسانی به اراضی دشت مور

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به همراه دادستان گچساران و عوامل اجرایی پتروشیمی گچساران، به منظور گفتگو و بررسی مسایل و مشکلات موجود، از مسیر انتقال آب پتروشیمی و طرح آبرسانی دشت مور از سد کوثر، بازدید کردند.

  اخبار بازدید
  1400/02/15
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:

حدود ۳۷ میلیارد تومان برای سد تنگ سرخ در سال ۱۴۰۰ پیش بینی شده است

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد، در نشست خبری روز پنجشنبه خود، از پیش بینی 37 میلیارد تومان در لایحه سال 1400 برای سد تنگ سرخ خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/02/02

بازدید معاون عمرانی استاندار و مسئولان ارشد استانی از سد تنگ سرخ

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از مدیران و مسئولان استانی از روند پیشرفت سد تنگ سرخ یاسوج بازدید و با برگزاری جلسه، تصمیمات لازم جهت تسریع در روند پیشرفت پروژه را اتخاد کردند.

  اخبار بازدید
  1400/02/03

سد کوثر و شاه قاسم در حال بهره برداری هستند

در راستای تامین آب شرب، صنعت و کشاورزی کهگیلویه وبویراحمد، از سد کوثر و سد شاه قاسم بهره برداری می شود.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/01/19

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم صد ثانیه ای آب و انرژی

نخستین جشنواره منطقه‌ای فیلم‌های ۱۰۰ ثانیه‌ای «آب و انرژی» که قرار است با همکاری یونسکو و وزارت نیرو برگزار شود، بنا به درخواست علاقه‌مندان برای ارسال آثار، تا ۱۷ اردیبهشت‌ ماه سال‌جاری تمدید شد.

  روابط عمومی
  1400/01/31

حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در نشست ائمه جمعه منطقه یک استان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، جهت پاسخگویی به برخی سوالات و درخواست های مطرح شده در نشست ائمه جمعه منطقه یک استان که با هدف بررسی مشکلات و مسایل مربوط به امور زیربنایی شهرها و بخش های منطقه یک و به میزبانی دفتر امام جمعه شهر سی سخت برگزار شد، حضور یافت.

  خبر مدیر عامل
  1399/11/28

بازدید مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی از اراضی هدف سد تنگ سرخ یاسوج

تعدادی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی از اراضی هدف سد تنگ سرخ یاسوج با هدف تامین آب اراضی شهرستان بویراحمد بازدید کردند.

  اخبار بازدید
  1399/11/27
در کارگروه ملی سازگاری با کم آبی کشور صورت گرفت:

تصویب نهایی سند سازگاری با کم آبی استان کهگیلویه و بویراحمد

با حضور وزیر نیرو و دیگر مدیران عضو کارگروه ملی سازگاری با کم آبی کشور، برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌ کهگیلویه و بویراحمد، بررسی و تصویب شد.

  خبر مدیر عامل
  1399/11/26

افتتاح پروژه تکمیل تغذیه مصنوعی تنگ سپو در شهرستان کهگیلویه

به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طی مراسمی و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، پروژه احداث و تکمیل بند انحرافی کانال انتقال و حوضچه تغذیه مصنوعی تنگ سپو در شهرستان کهگیلویه، افتتاح شد.

  کلنگ زنی ها و افتتاحیه ها
  1399/11/20

برگزاری جلسه مربوط به سد سقاوه شهرستان مارگون

جلسه ای در خصوص نحوه مطالعه و تدقیق نیاز بخش صنعت از سد مخزنی سقاوه شهرستان مارگون با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت و معاونین شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد، اعضای کمیته فنی شرکت و مشاور طرح سد سقاوه، در شرکت آب منطقه ای استان برگزار شد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1399/11/12

برگزاری دوره آموزشی حقوق آب با حضور مدیرکل دفتر حقوقی شرکت منابع آب ایران در کهگیلویه و بویراحمد

با حضور مدیرکل دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران، جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در خصوص بررسی مسایل و مشکلات حقوقی بخش آب استان در سالن این شرکت برگزار و همچنین دوره ی آموزشی حقوق و تعیین حریم منابع آب با عنوان آب های سطحی که با همکاری شرکت آب منطقه ای و دادگستری کهگیلویه و بویراحمد هماهنگ شده بود در سالن دادگستری استان و با تدریس وی، انجام گرفت.

  حقوقی
  1400/01/10

پر و مسلوب المنفعه کردن هفت حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و اجرای دستورالعمل های ابلاغی وزارت نیرو، اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، با اخذ حکم و با حضور نیروی انتظامی، هفت حلقه چاه غیرمجاز را در روستای کردلاغری این شهرستان، پر و مسلوب المنفعه کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1399/10/22

رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه تلخاب شیرین شهرستان گچساران

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با اخذ دستور قضایی و با حضور برخی مدیران دادگستری و نیروی انتظامی شهرستان گچساران، حدود 5.8 هکتار از حریم و بستر رودخانه فصلی تلخاب شیرین این شهرستان، رفع تصرف شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1399/10/21

تجلیل از برگزیدگان جشنواره عکاسی با موضوع " آب در دامن طبیعت "

از برگزیدگان جشنواره عکاسی مجازی با عنوان " تصویر آب در دامن زمین " در دو بخش عکاسی با دوربین عکاسی و عکاسی با موبایل، در سه رده بزرگسال، نوجوان وکودک تجلیل شد

  اخبار همایش
  1399/10/16

تسلیت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سلیمانی

پیام تسلیت مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سلیمانی

  پیام
  1399/10/16

افزایش حجم مخزن سد کوثر

افزایش حجم مخزن سد کوثر به بیش از 117 میلیون متر مکعب در سال آبی جاری

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1399/10/16

تقدیر ویژه استاندار از شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

تقدیر ویژه دکتر کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شرکت آب منطقه ای استان به جهت پیگیری موضوع بودجه از تهران و ارتباط مناسب با وزارت نیرو

  تقدیر و تشکر
  1399/10/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 25 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 9
 • بیشترین بازدید همزمان : 150
 • بازدید امروز : 252
 • بازدید دیروز : 827
 • کل بازدید : 737,927
 • آخرین به روزرسانی : 1400/03/24 10:41:20
 • شناسه IP شما : 34.228.52.223

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یاسوج –بلوار شهید مطهری، نرسیده به میدان جهاد شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
 • کدپستی : 7591653446
 • تلفن : 07433334048
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :