|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

حجم کنونی سد کوثر گچساران 488 میلیون مترمکعب است

در پی بارندگی های اخیر، حدود 2.2 میلیون مترمکعب آب وارد سد کوثر شد که در حال حاضر، 488 میلیون مترمکعب، حجم این سد می باشد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/05/05

پروژه انتقال آب از دشتروم به سد شاقاسم حدود 45 میلیارد تومان نیاز دارد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه بویراحمد، در گفتگو با روابط عمومی این شرکت، نیاز پروژه انتقال آب از دشتروم به سد شاقاسم را 45 میلیارد تومان اعلام کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/04/27

ادامه عملیات برخورد با متخلفان بخش آب در شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت از منابع آبی و اجرای مصوبات کارگروه سازگاری با کم آبی(شورای حفاظت از منابع آبی) شهرستان بویراحمد، عملیات جمع آوری و پلمپ پمپاژهای غیرمجاز و فاقد تمدید در بخش لوداب شهرستان بویراحمد، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/04/23

برخورد با متخلفان بخش آب در شهرستان دنا

در راستای حفاظت از منابع آبی و برون رفت از شرایط کم بارشی و خشکسالی امسال و با توجه به مصوبات ملی و استانی مربوطه، اداره منابع آب شهرستان دنا با حضور و همکاری نیروی انتظامی و در ادامه اقدامات قبلی که هفته قبل انجام گرفت، امروز نیز نسبت به جمع آوری پمپاژهای غیرمجاز در بخش پاتاوه این شهرستان، اقدام کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/04/22

کسب رتبه خیلی خوب توسط دفتر حراست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

دفتر حراست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در ارزیابی عملکرد سال 1399 که توسط مرکز حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران انجام گرفته، حائز رتبه خیلی خوب گردید.

  تقدیر و تشکر
  1400/04/20

جمع آوری و پلمپ تعدادی از پمپ های غیرمجاز و فاقد تمدید پروانه در شهرستان بویراحمد

در راستای اجرای دستورالعمل های برنامه سازگاری با کم آبی و شورای حفاظت از منابع آبی، اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، با اخذ مجوز قضایی و همراهی و حضور نیروی انتظامی، تعداد ۱۲ موتور پمپ غیر مجاز و مجاز فاقد تمدید پروانه بهره برداری واقع در دهستان های کاکان و دشتروم از توابع این شهرستان را جمع آوری و‌ پلمپ کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/04/19
رئیس حوضه آبریز کارون بزرگ شرکت مدیریت منابع آب ایران:

تملک اراضی در طرح سد تنگ سرخ یاسوج جزو اولویت هاست

رئیس حوضه آبریز کارون بزرگ شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه معاون حفاظت، بهره برداری و امور اجتماعی حوضه و همچنین تعدادی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، از چند طرح آبی در شهرستان های بویراحمد و دنا بازدید و نشستی را نیز با عوامل اجرایی سد تنگ سرخ یاسوج برگزار و مشکلات و مسائل موجود بررسی و راهکارهای لازم ارایه شد.

  اخبار بازدید
  1400/04/16

کاهش دبی آب رودخانه های کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیش بینی می شود دبی رودخانه بشار یاسوج در پایان شهریور ماه امسال به یک چهارم نسبت به آمار بلند مدت تقلیل یابد که این یک فاجعه زیست محیطی است

  خبر مدیر عامل
  1400/04/15

بازدید رییس حوضه آبریز زهره_جراحی شرکت منابع آب ایران از چند پروژه آبی کهگیلویه و بویراحمد

رییس حوضه آبریز زهره_جراحی و حوزه های جنوبی شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه معاون حفاظت و معاون مهندسی و تامین منابع مالی این حوضه و همچنین معاون طرح و توسعه و حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از پروژه های تامین آب اراضی دهدشت غربی و آبرسانی به چهار شهر (دهدشت، سوق لنده و چرام)، بازدید و با عوامل پیمانکار و مشاور در محل کارگاه پروژه های مذکور به منظور بررسی مشکلات و وضعیت آنها، جلساتی را برگزار کردند

  اخبار بازدید
  1400/04/08

صرفه جویی دو میلیون مترمکعبی در منابع آب زیرزمینی با اقدامات آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب(یکم تا هفتم تیرماه)، از ادامه اجرای جدی و گسترده پروژه پر و مسلوب المنفعه کردن چاه های غیر مجاز در سطح استان در سال جاری، خبر داد

  روابط عمومی
  1400/04/05

بازدید معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار از پروژه آبرسانی به دشت دهدشت غربی

معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار،ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی استان از پروژه آبرسانی به اراضی دهدشت غربی بازدید کردند

  اخبار بازدید
  1400/04/05

دیدار رییس اداره منابع آب با ائمه جمعه لنده، سوق، کهگیلویه و چرام

خاضعی عنوان کرد: در استان و شهرستانهای کهگیلیویه ، چرام ولنده.. اگر چه بارندگی از میانگین کشور بالاتر است لیکن این بارندگی در فصل زمستان اغلب روی میدهد و لذا در سایر ماهها به شدت نیاز به منابع ابی احساس می گردد

  ویژه هفته صرفه جویی
  1400/04/05

تشریح وضعیت آبی استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با رعایت میزان مصرف آب و اصلاح الگوی کشت، مشکلات آبی را به حداقل برسانیم

  ویژه هفته صرفه جویی
  1400/04/05

استان کهگیلویه و بویراحمد با خشکسالی مواجه است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در نشست با خبرنگاران اقدامات و راهکارهای صورت گرفته جهت مدیریت مصرف و سازگاری با کم آبی در این استان را تشریح کرد

  خبر مدیر عامل
  1400/03/24

تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار سد تنگ سرخ یاسوج در ابتدای سال ۱۴۰۰

مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با رسانه ها روند اجرایی مهمترین طرح ها و پروژه های آبی در دست مطالعه و اجرای استان را تشریح کرد

  خبر مدیر عامل
  1400/03/24

دیدار و برگزاری جلسه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با فرماندار لنده

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت، از برخی طرحهای آبی شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده بازدید و جلساتی را نیز با فرماندار لنده و همچنین عوامل اجرایی برخی از طرحها و پروژه های آبی، جهت بررسی مسائل و مشکلات موجود آنها، برگزار کردند.

  خبر مدیر عامل
  1400/03/05

حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در برنامه پاسخ

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با حضور در برنامه رادیویی "پاسخ" که به صورت زنده و از رادیو استان پخش می شود، سوالات و درخواست های شهروندان را پاسخ داد.

  خبر مدیر عامل
  1400/03/06
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد:

منابع آبی کهگیلویه و بویراحمد تحت تاثیر خشکسالی است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در گفتگو با رسانه ها، از تاثیرپذیری همه منابع آبی استان از خشکسالی خبر داد.

  خبر مدیر عامل
  1400/03/06
رییس اداره منابع آب بویراحمد:

انجام عملیات رفع تصرف از رودخانه بشار یاسوج

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با اخذ دستور قضایی و همچنین حضور نیروی انتظامی، عملیات رفع تصرف از حریم رودخانه بشار یاسوج در حاشیه روستای کردلاغری و همچنین حوالی پل سوم بشار، روز گذشته، توسط شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد، اجرا شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/02/28

تجلیل از مشاور مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره نیرو و رسانه

به مناسبت 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و همچنین تجلیل از منتخبین سومین جشنواره نیرو و رسانه(نور)، مراسمی با حضور وزیر نیرو و به صورت ویدئو کنفرانس و سراسری در ارتباط با همه مدیران عامل صنعت آب و برق کشور، برگزار شد.

  تجلیل ها
  1400/02/27

برگزاری اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بهمئی

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب(کارگروه سازگاری با کم آبی) شهرستان بهمئی، روز گذشته و به ریاست فرماندار و اعضای این کارگروه، در محل فرمانداری، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/02/27

انجام عملیات انحراف آب سد مخزنی تنگ سرخ یاسوج

با حضور نماینده ولی فقیه در استان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و تعدادی دیگر از مدیران و مسئولان کهگیلویه و بویراحمد، عصر روز گذشته، عملیات اجرایی انحراف آب سد تنگ سرخ یاسوج، برگزار شد.

  کلنگ زنی ها و افتتاحیه ها
  1400/02/27

برگزاری جلسه کمیته منابع و مصارف کارگروه سازگاری با کم آبی کهگیلویه و بویراحمد

نخستین جلسه کمیته منابع و مصارف آب ستاد خشکسالی و کارگروه سازگاری با کم آبی کهگیلویه و بویراحمد،روز سه شنبه 21 اردیبهشت، به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استان و دبیری شرکت آب منطقه ای در راستای گذر از تنش آبی در سال جاری، در محل استانداری برگزار شد.

  خبر مدیر عامل
  1400/02/22

ممنوعیت کشت برنج در شهرستان بویراحمد

در اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب و سازگاری با کم آبی شهرستان بویراحمد که به ریاست معاون فرماندار و حضور اعضا در محل فرمانداری، برگزار شد، پیرو مصوبه جلسه کارگروه جهاد کشاورزی، ممنوعیت کشت محصولات آب بر از جمله برنج، مورد تصویب و تاکید مجدد قرار گرفت.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/02/21

برگزاری جلسه مشترک آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با دادستان گچسارن

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت، با دادستان گچساران در خصوص رفع موانع میان شرکت آب منطقه ای و پتروشیمی گچساران و همچنین بررسی وضعیت و انجام اقدامات لازم برای تخریب ساختمان غیرمجاز احداث شده بر روی کانال هدایت سیلاب درون شهر، دیدار و گفتگو کرد.

  دیدارها
  1400/02/15

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با فرماندار و بخشدار گچساران

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت، با فرماندار و بخشدار مرکزی گچساران، در خصوص گزارش پیشرفت فیزیکی و بررسی موانع اجرایی پروژه های آبی این شهرستان، دیدار و گفتگو کرد.

  دیدارها
  1400/02/15

بازدید دادستان گچساران از طرح آبرسانی به اراضی دشت مور

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به همراه دادستان گچساران و عوامل اجرایی پتروشیمی گچساران، به منظور گفتگو و بررسی مسایل و مشکلات موجود، از مسیر انتقال آب پتروشیمی و طرح آبرسانی دشت مور از سد کوثر، بازدید کردند.

  اخبار بازدید
  1400/02/15
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:

حدود ۳۷ میلیارد تومان برای سد تنگ سرخ در سال ۱۴۰۰ پیش بینی شده است

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد، در نشست خبری روز پنجشنبه خود، از پیش بینی 37 میلیارد تومان در لایحه سال 1400 برای سد تنگ سرخ خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/02/02

بازدید معاون عمرانی استاندار و مسئولان ارشد استانی از سد تنگ سرخ

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از مدیران و مسئولان استانی از روند پیشرفت سد تنگ سرخ یاسوج بازدید و با برگزاری جلسه، تصمیمات لازم جهت تسریع در روند پیشرفت پروژه را اتخاد کردند.

  اخبار بازدید
  1400/02/03

سد کوثر و شاه قاسم در حال بهره برداری هستند

در راستای تامین آب شرب، صنعت و کشاورزی کهگیلویه وبویراحمد، از سد کوثر و سد شاه قاسم بهره برداری می شود.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/01/19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 26 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 6
 • بیشترین بازدید همزمان : 150
 • بازدید امروز : 241
 • بازدید دیروز : 793
 • کل بازدید : 770,310
 • آخرین به روزرسانی : 1400/05/05 11:28:44
 • شناسه IP شما : 3.236.84.188

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یاسوج –بلوار شهید مطهری، نرسیده به میدان جهاد شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
 • کدپستی : 7591653446
 • تلفن : 07433334048
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :