|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

رهاسازی آب ایستگاه پمپاژ پاکوه امامزاده جعغر برای کشاورزان و باغداران به صورت شبانه روزی

رئیس اداره منابع آب شهرستان گچساران در گفتگو با خبرنگاران از تعمیر و رهاسازی مجدد آب ایستگاه پمپاژ پاکوه امامزاده جعفر(ع) برای تامین آب باغات تحت پوشش فاز یک خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/03/21

بازدید معاون مهندسی و تجهیز منابع مالی حوضه آبریز زهره جراحی از چند طرح آبی کهگیلویه و بویراحمد

معاون مهندسی و تجهیز منابع مالی حوضه آبریز زهره جراحی و حوضه های جنوبی شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه تعدادی از مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در سفر دو روزه خود از طرح های آبی سد سرپری و آبرسانی به چهار شهر دهدشت، چرام، سوق و لنده در روز اول و طرح تامین آب اراضی تنگ انگشترک و آبرزی در روز دوم بازدید و با عوامل اجرایی آن گفتگو و تصمیمات و تاکیدات لازم برای تسریع در روند کارها اتخاذ شد.

  اخبار بازدید
  1403/03/20

ایستگاه پمپاژ امامزاده جعفر(ع) بزودی مجددا وارد مدار خواهد شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشریح وضعیت موجود ایستگاه پمپاژ امامزاده جعفر(ع) از ورود مجدد آن به مدار بهره برداری در کمترین زمان ممکن خبر داد.

  خبر مدیر عامل
  1403/03/15

افتتاح و کلنگ زنی دو طرح آبی در شهرستان باشت

با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و تعدادی دیگر از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی، از مرحله اول ساماندهی رودخانه باشت(حد فاصل پل شهید کلانتری تا پل شوش) بهره برداری و طرح تامین آب شرب شهرستان باشت با حفاری ۹ حلقه چاه، کلنگ زنی شد.

  کلنگ زنی ها و افتتاحیه ها
  1403/03/13

شنا کردن در رودخانه ها و کانال های آبی کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است

با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما و افزایش طبیعت گردی در اطراف تاسیسات و منابع آبی، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، ضمن هشدار به گردشگران و مجاورین این منابع، کانال ها و تاسیسات آبی برای رعایت احتیاط، از ممنوع بودن شنا در این مناطق و مراکز خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/03/12

برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای خدمت

مراسم گرامیداشت رییس جمهور شهید حضرت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان با حضور مدیران عامل و کارکنان شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان در محل نمازخانه شرکت آب و فاضلاب برگزار شد.

  برنامه های و مراسمات فرهنگی
  1403/03/07

پیام تسلیت مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت شهادت رئیس جمهور

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان ، پیام تسلیتی صادر کرد.

  پیام
  1403/02/31

لایروبی ۱۵ کیلومتر از شبکه های آبیاری شهرستان بویراحمد

لایروبی و تعمیرات ۱۵ کیلومتر از شبکه های آبیاری شهرستان بویراحمد با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال در سال جاری انجام گرفته است.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/02/30

ارائه گزارش سیمای آب استان کهگیلویه و بویراحمد در حضور رییس قوه قضاییه

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای اداری استان که با حضور رییس قوه قضاییه، وزیر دادگستری، معاونین و مدیران ارشد قضایی و مقامات این استان در سالن دولت برگزار شد، به عنوان سخنران ویژه، تحولات عظیم ایجاد شده در پروژه های مهم آب استان در دولت سیزدهم و رویکرد وزارت نیرو را تشریح نمود.

  جلسات
  1403/02/27

یک هکتار از اراضی حاشیه رودخانه بشار در یاسوج آزادسازی شد

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با هماهنگی قضایی و حضور نیروی انتظامی، مدیران و گروه گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، یک هکتار از اراضی حاشیه رودخانه بشار در حاشیه بلوار رجا شهر یاسوج که مورد تصرف غیرمجاز قرار گرفته بود، آزادسازی شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/02/25

تکمیل سد «سرپری» نیازمند ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگاران از تکمیل سد سرپری در سال آینده در صورت تامین ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار خبر داد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1403/02/24

تقدیر فرماندار گچساران از تلاش های اداره منابع آب این شهرستان

فرماندار شهرستان گچساران به همراه دو تن از معاونین و مدیران خود با حضور در اداره منابع آب این شهرستان، ضمن تقدیر از تلاش های اداره منابع آب، روند اجرایی طرح های آبی شهرستان را بررسی و در خصوص مسائل و مشکلات آن گفتگو کردند.

  دیدارها
  1403/02/23

اخذ سند مالکیت حدود 400 هزار مترمربع از املاک طرح و جاری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از اخذ اسناد مالکیت تک برگ 295079 مترمربع از املاک طرح و 104870 مترمربع از املاک جاری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

  حقوقی
  1403/02/16

بازدید معاون اجرایی رییس جمهور از طرح آبرسانی به چهار شهر دهدشت، چرام، سوق و لنده

معاون اجرایی رییس جمهور، در سفر خود به استان کهگیلویه و بویراحمد که به منظور سخنرانی در اجلاسیه 422 شهید شهرستان کهگیلویه و بازدید از چند طرح عمرانی صورت گرفته، عصر امروز با حضور در قسمتی از مسیر لوله گذاری طرح آبرسانی به چهار شهر دهدشت، چرام، سوق و لنده، از این طرح، بازدید و در جریان آخرین وضعیت، مسایل و مشکلات آن قرار گرفت.

  اخبار بازدید
  1403/02/11

طرح آبرسانی به لیکک در پاییز امسال وارد مدار بهره برداری می شود

معاون اجرایی رئیس جمهور در بازدید از طرح مهم آبرسانی به شهر لیکک و روستاهای اطراف از سد کوثر گچساران، از وارد مدار بهره برداری شدن آن در پاییز امسال خبر داد.

  اخبار بازدید
  1403/02/11

صدور جوابیه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در راستای تنویر افکار عمومی، جوابیه ای را در خصوص مطلب درج شده در پایگاه خبری صبح زاگرس، ارایه کرد.

  روابط عمومی
  1403/02/08

برگزاری جلسه شورای حفاظت منابع آب بهمئی

اولین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان بهمئی در سال 1403 با موضوع " ابلاغ ممنوعیت کشت برنج در سال آبی جاری– ممنوعیت کشت محصولات و باغات از انشعابات خانگی و برخورد قاطع با آنها-تشریح میزان بارندگی در سال آبی جاری و کاهش نزولات آسمانی در سال آبی جاری نسبت به سال قبل-آمادگی جهت وارد مدار نمودن چاههای معین و جایگزین در صورت نیاز آبی شهرستان و... با حضور اعضا و به ریاست بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/02/08

برگزاری جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان لنده

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان لنده با هدف صیانت از منابع آبی و سازگاری با کم آبی با حضور اعضای این شورا در فرمانداری شهرستان، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/02/04

فعال سازی دریچه شبکه آبیاری در «کورسا»

رئیس اداره منابع آب شهرستان کهگیلویه خبر داد؛ تحقق تقویت کشاورزی منطقه در پی فعال سازی دریچه شبکه آبیاری در «کورسا»

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/02/02

نصب و راه اندازی 52 دستگاه کنتور هوشمند حجمی در کهگیلویه و بویراحمد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، از نصب و راه اندازی 52 دستگاه کنتور هوشمند حجمی توسط شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و تحقق اهداف ترسیمی آن در سال 1402 خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/01/28

برق چاه های مشترکین پر مصرف یا بد مصرف قطع می شود

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با اعلام اجرایی شدن برنامه عملیاتی مدیریت توامان انرژی آب و برق توسط وزارت نیرو در سطح کشور، از کشاورزان این استان خصوصا بهره برداران چاه های کشاورزی جهت جلوگیری از قطع برق چاه ها و مدیریت زمانی و حجمی سهمیه آب مصرفی پیش بینی شده ماهانه در مجوزات توسط بهره برداران را خواستار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/01/28

جوابیه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، جوابیه ای را نسبت به خبر درج شده در پایگاه خبری کبنا نیوز در مورخ چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 با عنوان "ترک بر سد افتتاح نشده سرپری" صادر کرد.

  روابط عمومی
  1403/01/26

بهره مندی اراضی کشاورزی 15 روستا در شهرستان گچساران از آب سد کوثر

رییس اداره منابع آب شهرستان گچساران در گفتگو با شبکه استانی دنا از بهره مندی بیش از ده هزار هکتار(خالص 7500 و ناخالص 2500 هکتار) از اراضی کشاورزی شهرستان گچساران از آب سد کوثر و تأثیرگذاری آن بر مهاجرت معکوس در این مناطق خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/01/20

ورود 180 میلیون متر مکعب آب به سد کوثر گچساران

مدیر بهره برداری و نگهداری سد کوثر گچساران در مصاحبه با صدا و سیمای استان (شبکه دنا) از ورود 180 میلیون مترمکعب آب در بارندگی های اخیر به این سد خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/01/19

سد سرپری به توسعه دهدشت کمک بزرگی می کند

مجری طرح سد سرپری دهدشت در گفتگو با خبرنگارن در خصوص شرایط موجود این سد و حواشی و شایعاتی که در مورد آن شکل گرفته، توضیحات کارشناسانه خود را ارایه نمود.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1403/01/18

بیش از دو هزار و 600 میلیارد ریال برای اجرای طرح های آبی گچساران هزینه شد

رئیس اداره منابع آب گچساران در گفتگو با خبرنگاران، گفت: بیش از دو هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال سال گذشته برای تکمیل طرح های آبی این شهرستان هزینه شد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1403/01/18

سد مخزنی کوثر سرریز کرد

آرش مصلح مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: سد مخزنی کوثر امروز ۱۴ فروردین سرریز کرد.

  روابط عمومی
  1403/01/15

شرکت آب منطقه ای سهم مهمی در تحقق شعار سال دارد

بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از سد کوثر گچساران، شرکت آب منطقه ای را جزو بازو و محور اصلی تحقق شعار سال و اجرای معنویات مقام معظم رهبری دانست.

  اخبار بازدید
  1403/01/11

اطلاعیه شرکت آب منطقه ای کهیلویه و بویراحمد در خصوص احتمال وقوع سیلاب در این استان

در پی بارش های پیش بینی شده توسط سازمان هواشناسی که در تاریخ 29 اسفند و یک فروردین ماه اتفاق می افتد، شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع سیلاب در این استان هشدار و از هم استانی ها و مسافران نوروزی درخواست نمود تا احتیاط و آمادگی لازم برای این امر را داشته باشند.

  اطلاعیه
  1402/12/28

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی آب

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با صدور پیامی، ضمن تبریک سال نو، روز جهانی آب در سال 1403(2024) با شعار"آب برای صلح" را گرامیداشت.

  پیام
  1402/12/28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 37 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 8
 • بیشترین بازدید همزمان : 267
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • کل بازدید :
 • آخرین به روزرسانی : 1403/03/23 11:51:46
 • شناسه IP شما : 100.28.2.72

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یاسوج –بلوار شهید مطهری، نرسیده به میدان جهاد شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
 • کدپستی : 7591653446
 • تلفن : 07433334048
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :