|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

پر و مسلوب المنفعه کردن یک حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان بهمئی

پر و مسلوب المنفعه کردن یک حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان بهمئی

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/07/20

تخصیص۱۶۰۰ میلیارد ریال به طرحهای آبرسانی‌ کهگیلویه و بویراحمد

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص یکهزار و ۶۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات ملی طرح های آبرسانی استان در قالب اسناد خزانه با سر رسید ۱۴۰۳ خبر داد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1400/07/20

برگزاری جلسه کارگروه پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد در شرکت آب منطقه ای

در راستای هم اندیشی و هماهنگی برای اجرای مصوبات سفر رییس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه آب، کارگروه پیگیری مصوبات این سفر، با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

  جلسات
  1400/07/12

گزارش تصویری سفر هیأت دولت و وزیر نیرو به کهگیلویه و بویراحمد

گزارش تصویری سفر یک روزه هیأت دولت و وزیر نیرو به استان کهگیلویه و بویراحمد که در تاریخ جمعه 9 مهرماه انجام گرفت.

  اخبار بازدید
  1400/07/10

تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با اهدای لوح سپاسی، از مهندس رسول فرهادی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، از تلاش ها و خدمات وی، تقدیر کرد.

  تقدیر و تشکر
  1400/07/10

نشست وزیر نیرو در جمع شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کهگیلویه و بویراحمد

وزیر نیرو در ادامه بازدیدها و جلسات خود در سفر یک روزه به استان کهگیلویه و بویراحمد و جهت تبادل نظر و بررسی مسایل و مشکلات موجود و ارایه راهکارهای مناسب، نشستی را با مدیران عامل شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق این استان، برگزار کرد.

  جلسات
  1400/07/09

عملیات اجرایی سد آبریز کهگیلویه سرعت می گیرد

در سفر یکروزه رییس جمهور و هیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد، صبح امروز وزیر کشاورزی به عنوان نماینده ایشان، از ساختگاه سد آبریز شهرستان کهگیلویه، بازدید کرد.

  اخبار بازدید
  1400/07/09

بازدید نماینده رییس جمهور و هیأت دولت از سد چمشیر گچساران

در سفر یکروزه رییس جمهور و هیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد، وزیر نفت به عنوان نماینده ایشان، از سد و نیروگاه چم‌شیر گچساران، بازدید کرد.

  اخبار بازدید
  1400/07/09

بازدید وزیر نیرو از رودخانه بشار

وزیر نیرو در ادامه بازدیدهای خود در سفر یکروزه هیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد، از طرح ساماندهی رودخانه بشار(حدفاصل پل بشار تا پل مختار) و پروژه ساماندهی رودخانه بشار در حاشیه بلوار رجا یاسوج، بازدید کرد.

  اخبار بازدید
  1400/07/09

بازدید رییس جمهور و وزیر نیرو از سد مخزنی تنگ سرخ یاسوج

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، صبح امروز و در اولین سفر استانی خود به کهگیلویه و بویراحمد، بلافاصله پس از ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد، به همراه وزیر نیرو از سد تنگ سرخ یاسوج، بازدید و با توضیحات و گزارشی که مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد ارایه کرد، در جریان وضعیت و روند اجرایی این سد قرار گرفتند.

  اخبار بازدید
  1400/07/09

طرح آبرسانی به چهارشهر از سد کوثر در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از در حال اجرا بودن طرح آبرسانی از سد کوثر به 4 شهر در استان کهگیلویه و بویراحمد و اجرای 10 کیلومتر لوله‌گذاری تا شهردهدشت خبر داد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1400/07/04

پر و مسلوب المنفعه کردن سه حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان گچساران

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آب زیرزمینی دشت های شهرستان گچساران و با اخذ مجوز قانونی و همکاری نیروی انتظامی، سه حلقه چاه غیرمجاز در دشت لیشتر و دشت امامزاده جعفر(ع) شهرستان گچساران، پر و مسلوب المنفعه شد. وی، افزود: انشالله در روزهای آینده بعد از آنکه چاه های غیر مجاز شناسایی شده در سامانه mcdm ثبت شدند، پر و مسلوب المنفعه نمودن آنها با سرعت و جدیت بیشتری ادامه خواهد یافت.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/07/03

کسب رتبه برتر توسط شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۹

در جشنواره شهید رجایی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۹، شرکت آب منطقه‌ای در شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر انتخاب و توسط استاندار مورد تقدیر قرار گرفت

  تجلیل ها
  1400/06/28

دشت باشت و دشت روم پایلوت طرح سند سازگاری با شرایط کم آبی کهگیلویه و بویراحمد است

جلسه شورای حفاظت از منابع آبی(کارگروه سازگاری با کم آبی) شهرستان گچساران به ریاست فرماندار و با حضور معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و دیگر اعضای این شورا در فرمانداری گچساران برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/06/03

پر و مسلوب المنفعه شدن 3حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان دنا

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با اخذ دستور قضایی و حضور نیروی انتظامی شهرستان دنا، روز گذشته سه حلقه چاه غیرمجاز توسط گروه گشت و بازرسی اداره منابع آب این شهرستان، پر و مسلوب المنفعه شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/06/07

پر و مسلوب المنفعه شدن 4 حلقه چاه غیرمجاز دیگر در شهرستان باشت

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با حضور نماینده دادستان و نیروی انتظامی شهرستان باشت، چهار حلقه چاه غیرمجاز دیگر، روز سه شنبه دوم شهریورماه، توسط گروه گشت و بازرسی اداره منابع آب این شهرستان، پر و مسلوب المنفعه شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/06/03

برگزاری جلسه کمیته منابع و مصارف آب کهگیلویه و بویراحمد

سومین جلسه کمیته منابع و مصارف اب کارگروه خشکسالی و سازگاری با کم آبی استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور اعضا و به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استان در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد.

  مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
  1400/05/24

پلمپ پنج حلقه چاه متخلف در شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آب و با اخذ دستور قضایی، اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، پنج حلقه چاه پرمصرف را پلمپ و جهت پرداخت خسارت به شرکت آب منطقه ای استان معرفی کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/05/20

تقدیر از فرمانده پایگاه مقاومت شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور با اهدای لوح سپاس، از فرمانده پایگاه شهدای آب شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد بخاطر تلاش در جهت حضور حداکثری در انتخابات 1400 تقدیر کرد.

  بسیج و امور ایثارگران
  1400/05/20

پلمپ تعدادی پمپاژ غیرمجاز با حضور برخی از اعضای شورای حفاظت از منابع آبی شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با حضور معاون فرماندار و رئیس اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، بخشدار، نماینده اداره برق، نماینده جهاد کشاورزی و پاسگاه بخش سپیدار، دهها پمپاژ غیر مجاز و مجاز فاقد تمدید پروانه، در این بخش، پلمپ شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/05/13

پر و مسلوب المنفعه کردن 4 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان باشت

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با حضور نماینده دادستان و نیروی انتظامی، تعداد 4 حلقه چاه غیرمجاز کشاورزی در شهرستان باشت توسط گروه گشت و بازرسی اداره منابع آب این شهرستان، پر و مسلوب المنفعه شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/05/11

حجم کنونی سد کوثر گچساران 488 میلیون مترمکعب است

در پی بارندگی های اخیر، حدود 2.2 میلیون مترمکعب آب وارد سد کوثر شد که در حال حاضر، 488 میلیون مترمکعب، حجم این سد می باشد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/05/05

پروژه انتقال آب از دشتروم به سد شاقاسم حدود 45 میلیارد تومان نیاز دارد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه بویراحمد، در گفتگو با روابط عمومی این شرکت، نیاز پروژه انتقال آب از دشتروم به سد شاقاسم را 45 میلیارد تومان اعلام کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/04/27

ادامه عملیات برخورد با متخلفان بخش آب در شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت از منابع آبی و اجرای مصوبات کارگروه سازگاری با کم آبی(شورای حفاظت از منابع آبی) شهرستان بویراحمد، عملیات جمع آوری و پلمپ پمپاژهای غیرمجاز و فاقد تمدید در بخش لوداب شهرستان بویراحمد، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/04/23

برخورد با متخلفان بخش آب در شهرستان دنا

در راستای حفاظت از منابع آبی و برون رفت از شرایط کم بارشی و خشکسالی امسال و با توجه به مصوبات ملی و استانی مربوطه، اداره منابع آب شهرستان دنا با حضور و همکاری نیروی انتظامی و در ادامه اقدامات قبلی که هفته قبل انجام گرفت، امروز نیز نسبت به جمع آوری پمپاژهای غیرمجاز در بخش پاتاوه این شهرستان، اقدام کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/04/22

کسب رتبه خیلی خوب توسط دفتر حراست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

دفتر حراست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در ارزیابی عملکرد سال 1399 که توسط مرکز حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران انجام گرفته، حائز رتبه خیلی خوب گردید.

  تقدیر و تشکر
  1400/04/20

جمع آوری و پلمپ تعدادی از پمپ های غیرمجاز و فاقد تمدید پروانه در شهرستان بویراحمد

در راستای اجرای دستورالعمل های برنامه سازگاری با کم آبی و شورای حفاظت از منابع آبی، اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، با اخذ مجوز قضایی و همراهی و حضور نیروی انتظامی، تعداد ۱۲ موتور پمپ غیر مجاز و مجاز فاقد تمدید پروانه بهره برداری واقع در دهستان های کاکان و دشتروم از توابع این شهرستان را جمع آوری و‌ پلمپ کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/04/19
رئیس حوضه آبریز کارون بزرگ شرکت مدیریت منابع آب ایران:

تملک اراضی در طرح سد تنگ سرخ یاسوج جزو اولویت هاست

رئیس حوضه آبریز کارون بزرگ شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه معاون حفاظت، بهره برداری و امور اجتماعی حوضه و همچنین تعدادی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، از چند طرح آبی در شهرستان های بویراحمد و دنا بازدید و نشستی را نیز با عوامل اجرایی سد تنگ سرخ یاسوج برگزار و مشکلات و مسائل موجود بررسی و راهکارهای لازم ارایه شد.

  اخبار بازدید
  1400/04/16

کاهش دبی آب رودخانه های کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیش بینی می شود دبی رودخانه بشار یاسوج در پایان شهریور ماه امسال به یک چهارم نسبت به آمار بلند مدت تقلیل یابد که این یک فاجعه زیست محیطی است

  خبر مدیر عامل
  1400/04/15

بازدید رییس حوضه آبریز زهره_جراحی شرکت منابع آب ایران از چند پروژه آبی کهگیلویه و بویراحمد

رییس حوضه آبریز زهره_جراحی و حوزه های جنوبی شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه معاون حفاظت و معاون مهندسی و تامین منابع مالی این حوضه و همچنین معاون طرح و توسعه و حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از پروژه های تامین آب اراضی دهدشت غربی و آبرسانی به چهار شهر (دهدشت، سوق لنده و چرام)، بازدید و با عوامل پیمانکار و مشاور در محل کارگاه پروژه های مذکور به منظور بررسی مشکلات و وضعیت آنها، جلساتی را برگزار کردند

  اخبار بازدید
  1400/04/08
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 26 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 8
 • بیشترین بازدید همزمان : 150
 • بازدید امروز : 767
 • بازدید دیروز : 861
 • کل بازدید : 864,189
 • آخرین به روزرسانی : 1400/07/20 12:34:37
 • شناسه IP شما : 3.237.16.210

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یاسوج –بلوار شهید مطهری، نرسیده به میدان جهاد شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
 • کدپستی : 7591653446
 • تلفن : 07433334048
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :