|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

تکمیل طرح ابرسانی به شهر لیکک از سد کوثر در سال ۱۴۰۲

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از تکمیل و بهره برداری از طرح آبرسانی به شهر لیکک از سد کوثر در سال 1402 با توجه به تصویب اعتبار لازم برای آن در سفر اخیر ذریاست جمهوری به استان خبر داد

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1400/11/05

برگزاری جشن میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، مراسم جشنی با حضور کارکنان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در نمازخانه این شرکت برگزار شد.

  برنامه های و مراسمات فرهنگی
  1400/11/03

برگزاری سومین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان بهمئی در سال 1400

سومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بهمئی در سال جاری به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور اعضا و با هدف مدیریت بهینه کمی و کیفی منابع آب شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/10/28

پاکسازی دریچه های ورودی سد شاه قاسم و ورودی سیفون سرآبتاوه

در راستای آمادگی و آماده سازی برای سیلاب های احتمالی پیش رو، پاکسازی دریچه های آبگیر سد شاه قاسم و ورودی سیفون سرآبتاوه، توسط اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، انجام گرفت.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/10/27
رییس اداره منابع آب شهرستان بهمئی:

تسریع در عملیات نشانه گذاری حریم تالاب برم الوان شهرستان بهمئی

در راستای حفاظت بیشتر از تالاب برم الوان شهرستان بهمئی و به منظور بررسی انجام عملیات رپرگذاری حریم و بستر این تالاب و مدیریت مشکلات و چالش های پیش رو، جلسه ای با حضور کلانتری سرآسیاب، مسئولان و کارشناسان محیط زیست و اداره منابع آب شهرستان بهمئی و همچنین مالکین اراضی مجاور تالاب، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/10/23
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد:

پر و مسلوب المنفعه شدن 64 حلقه چاه غیرمجاز توسط شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

سومین جلسه فصلی بررسی عملکرد شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص برنامه عملیاتی نه ماهه سال1400 با حضور معاون حفاظت و بهره برداری، مدیران دفاتر ستادی و رؤسای ادارات شهرستانی این شرکت در سالن جلسات سد کوثر گچساران، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/10/23

۵۷۰ هزار متر مکعب آب در طرح های تغذیه مصنوعی کهگیلویه و بویراحمد ذخیره شد

رییس گروه تحقیقات و پژوهش شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اثر بارندگی های امسال ۵۷۰ هزار متر مکعب آب در طرح های تغذیه مصنوعی استان ذخیره شده است

  تحقیقات و پژوهش
  1400/10/18

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، یاد آن قهرمان ملی را گرامیداشت.

  پیام
  1400/10/13
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد:

مجوز نهایی احداث سد سقاوه در استان کهگیلویه و بویراحمد صادر شد

با پیگیری مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد و مجموعه وزارت نیرو و سازمان برنامه کشور، مجوز نهایی(ماده ۲۳) احداث سد مخزنی سد سقاوه شهرستان مارگون، صادر شده است.

  خبر مدیر عامل
  1400/10/06

ابطال پروانه 141 حلقه چاه در شهرستان گچساران

رییس اداره منابع آب شهرستان گچساران از تسریع در پر و مسلوب المنفعه نمودن چاههای غیرمجاز بر اساس برنامه طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در این شهرستان، خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/10/05

ورود بیش از 24 میلیون متر مکعب آب به سد کوثر گچساران

مدیر اداره بهره‌برداری و نگهداری سد کوثر گچساران از ورود 24 میلیون متر مکعب آب به این سد در پی بارندگی های اخیر خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/10/04

فعال شدن پروژه آبرسانی به اراضی خان احمد، علی آباد و فاز دوم امامزاده جعفر(ع)

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، گفت: پروژه آبرسانی به اراضی خان احمد، علی آباد و فاز دوم امامزاده جعفرفعال شده و برای بهره برداری به هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار نیازدارد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1400/09/29

کسب عنوان پژوهشگر برتر توسط یکی از پرسنل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

سید ناصر بدیسار(مدیر هیئت مدیره شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد) در بیست و پنجمین همایش ارائه دستاوردهای پژوهشی صنعت آب کشور به عنوان پژوهشگر برتر در میان برگزیدگان پژوهشی صنعت آب کشور در سال 1400معرفی شد.

  تحقیقات و پژوهش
  1400/09/24

گرامیداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر درون دستگاهی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، نشستی با حضور معاون امور اقتصادی و معاون امور عمرانی استاندار، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیرعامل و چندتن از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای و تعدادی از اعضای کمیته تحقیق این شرکت، در سالن جلسات اتاق بازرگانی،صنایع و کشاورزی یاسوج، برگزار شد.

  تحقیقات و پژوهش
  1400/09/23

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با نظام رسیدگی به تخلفات اداری در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

دوره آموزشی سطح دوم با موضوع آشنایی با وظایف و اختیارات دستگاههای نظارتی و قانونی رسیدگی به تخلفات اداری و با حضور ۶۰ نفر از مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با تدریس رییس اداره هماهنگی هیأت رسیدگی به تخلفات اداری شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.

  دوره ها و کارگاه های آموزشی
  1400/09/17

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با ائمه جمعه منطقه دو استان

در راستای اجرای برنامه های سازگاری با کم آبی و ایجاد هماهنگی و تعامل بیشتر با گروههای مرجع و تاثیرگذار، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با ائمه جمعه منطقه دو استان (امام جمعه سی سخت، مارگون، پاتاوه و چیتاب) دیدار و گفتگو کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/09/15

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

در پی درگذشت یکی از کارکنان شرکت مهندسی مشاور آبدان فراز که در یکی از طرح های مهم و زیربنایی استان کهگیلویه و بویراحمد مشغول به خدمت بود، مدیرعامل، هیأت مدیره و کارکنان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با صدور پیامی، ضمن تسلیت به خانواده آن مرحوم، یاد وی را گرامی داشتند.

  اطلاعیه
  1400/09/10

برگزاری دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان چرام

دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب (سازگاری با کم آبی) شهرستان چرام با هدف اطلاع رسانی و صیانت از منابع آبی، با حضور فرماندار و اعضای شورای حفاظت از منابع آب این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/08/25

پر و مسلوب المنفعه کردن 8 چاه غیرمجاز در شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و سازگاری با کم آبی و با اخذ مجوز قضایی و حضور نماینده دادستان و نیروی انتظامی، تعداد هفت حلقه چاه غیرمجاز توسط گروه گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان بویراحمد در روستای فیروزآباد، پر و مسلوب المنفعه شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/08/25

برگزاری کارگاه آموزشی حوزه مهندسی رودخانه در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

کارگاه آموزشی دو روزه در رابطه با فعالیتهای جاری دفتر مهندسی رودخانه با هدف هم افزایی و آموزش کارشناسان مرتبط در ادارات منابع آب شهرستان های تابعه با حضور تعدادی از مسئولان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و شرکت مهندسین مشاور آبراه گستر در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد.

  دوره ها و کارگاه های آموزشی
  1400/08/24
مدیرکل دفتر ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست کشور:

سد تنگ سرخ بشار یاسوج مجوز زیست محیطی دارد

مدیرکل دفتر ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست کشور، در برنامه رادیویی «استان و توسعه» که به صورت زنده از شبکه رادیویی دنا استان کهگیلویه و بویراحمد پخش شد، اعلام داشت که سد مخزنی تنگ سرخ بشار یاسوج، مجوز زیست محیطی را دارد.

  مصاحبه
  1400/08/22

برگزاری سومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بویراحمد

سومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بویراحمد، به ریاست فرماندار و حضور اعضا، در فرمانداری این شهرستان، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/08/20

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با خانواده های شهید شاغل در این شرکت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، به همراه تعدادی از معاونین و مدیران خود، در راستای تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، با حضور در منزل تعدادی از خانواده های شهید و ایثارگر شاغل در این شرکت، با آنها دیدار و با اهدای لوح سپاس، تقدیر کرد.

  اخبار بازدید
  1400/08/09

بازدید رییس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از چند طرح آبی در کهگیلویه و بویراحمد

رییس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی، به همراه تعدادی از مدیران و مسئولان عالی رتبه استان کهگیلویه و بویراحمد، از چند طرح و پروژه از جمله طرح آبرسانی به چهار شهر (دهدشت، چرام، سوق و لنده) و همچنین طرح آبرسانی به اراضی دهدشت غربی در شهرستان کهگیلویه، بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آن قرار گرفتند.

  اخبار بازدید
  1400/08/03

شفاف سازی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در خصوص سد تنگ سرخ بشار

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در نشست خبری که عصر امروز با رسانه ها و خبرنگاران در سالن جلسات این شرکت برگزار شد، در خصوص سد تنگ سرخ بشار یاسوج، مسائل موجود و شبهات پیش آمده درباره آن، گفتگو و روشنگری کرد

  روابط عمومی
  1400/08/03

پر و مسلوب المنفعه کردن یک حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان بهمئی

پر و مسلوب المنفعه کردن یک حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان بهمئی

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/07/20

تخصیص۱۶۰۰ میلیارد ریال به طرحهای آبرسانی‌ کهگیلویه و بویراحمد

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص یکهزار و ۶۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات ملی طرح های آبرسانی استان در قالب اسناد خزانه با سر رسید ۱۴۰۳ خبر داد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1400/07/20

برگزاری جلسه کارگروه پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد در شرکت آب منطقه ای

در راستای هم اندیشی و هماهنگی برای اجرای مصوبات سفر رییس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه آب، کارگروه پیگیری مصوبات این سفر، با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

  جلسات
  1400/07/12

گزارش تصویری سفر هیأت دولت و وزیر نیرو به کهگیلویه و بویراحمد

گزارش تصویری سفر یک روزه هیأت دولت و وزیر نیرو به استان کهگیلویه و بویراحمد که در تاریخ جمعه 9 مهرماه انجام گرفت.

  اخبار بازدید
  1400/07/10

تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با اهدای لوح سپاسی، از مهندس رسول فرهادی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، از تلاش ها و خدمات وی، تقدیر کرد.

  تقدیر و تشکر
  1400/07/10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 27 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 4
 • بیشترین بازدید همزمان : 150
 • بازدید امروز : 28
 • بازدید دیروز : 852
 • کل بازدید : 976,103
 • آخرین به روزرسانی : 1400/11/06 12:51:04
 • شناسه IP شما : 54.92.164.9

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یاسوج –بلوار شهید مطهری، نرسیده به میدان جهاد شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
 • کدپستی : 7591653446
 • تلفن : 07433334048
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :