|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با ائمه جمعه منطقه دو استان

در راستای اجرای برنامه های سازگاری با کم آبی و ایجاد هماهنگی و تعامل بیشتر با گروههای مرجع و تاثیرگذار، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با ائمه جمعه منطقه دو استان (امام جمعه سی سخت، مارگون، پاتاوه و چیتاب) دیدار و گفتگو کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/09/15

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

در پی درگذشت یکی از کارکنان شرکت مهندسی مشاور آبدان فراز که در یکی از طرح های مهم و زیربنایی استان کهگیلویه و بویراحمد مشغول به خدمت بود، مدیرعامل، هیأت مدیره و کارکنان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با صدور پیامی، ضمن تسلیت به خانواده آن مرحوم، یاد وی را گرامی داشتند.

  اطلاعیه
  1400/09/10

برگزاری دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان چرام

دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب (سازگاری با کم آبی) شهرستان چرام با هدف اطلاع رسانی و صیانت از منابع آبی، با حضور فرماندار و اعضای شورای حفاظت از منابع آب این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/08/25

پر و مسلوب المنفعه کردن 8 چاه غیرمجاز در شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و سازگاری با کم آبی و با اخذ مجوز قضایی و حضور نماینده دادستان و نیروی انتظامی، تعداد هفت حلقه چاه غیرمجاز توسط گروه گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان بویراحمد در روستای فیروزآباد، پر و مسلوب المنفعه شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/08/25

برگزاری کارگاه آموزشی حوزه مهندسی رودخانه در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

کارگاه آموزشی دو روزه در رابطه با فعالیتهای جاری دفتر مهندسی رودخانه با هدف هم افزایی و آموزش کارشناسان مرتبط در ادارات منابع آب شهرستان های تابعه با حضور تعدادی از مسئولان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و شرکت مهندسین مشاور آبراه گستر در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد.

  دوره ها و کارگاه های آموزشی
  1400/08/24
مدیرکل دفتر ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست کشور:

سد تنگ سرخ بشار یاسوج مجوز زیست محیطی دارد

مدیرکل دفتر ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست کشور، در برنامه رادیویی «استان و توسعه» که به صورت زنده از شبکه رادیویی دنا استان کهگیلویه و بویراحمد پخش شد، اعلام داشت که سد مخزنی تنگ سرخ بشار یاسوج، مجوز زیست محیطی را دارد.

  مصاحبه
  1400/08/22

برگزاری سومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بویراحمد

سومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بویراحمد، به ریاست فرماندار و حضور اعضا، در فرمانداری این شهرستان، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/08/20

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با خانواده های شهید شاغل در این شرکت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، به همراه تعدادی از معاونین و مدیران خود، در راستای تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، با حضور در منزل تعدادی از خانواده های شهید و ایثارگر شاغل در این شرکت، با آنها دیدار و با اهدای لوح سپاس، تقدیر کرد.

  اخبار بازدید
  1400/08/09

بازدید رییس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از چند طرح آبی در کهگیلویه و بویراحمد

رییس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی، به همراه تعدادی از مدیران و مسئولان عالی رتبه استان کهگیلویه و بویراحمد، از چند طرح و پروژه از جمله طرح آبرسانی به چهار شهر (دهدشت، چرام، سوق و لنده) و همچنین طرح آبرسانی به اراضی دهدشت غربی در شهرستان کهگیلویه، بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آن قرار گرفتند.

  اخبار بازدید
  1400/08/03

شفاف سازی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در خصوص سد تنگ سرخ بشار

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در نشست خبری که عصر امروز با رسانه ها و خبرنگاران در سالن جلسات این شرکت برگزار شد، در خصوص سد تنگ سرخ بشار یاسوج، مسائل موجود و شبهات پیش آمده درباره آن، گفتگو و روشنگری کرد

  روابط عمومی
  1400/08/03

پر و مسلوب المنفعه کردن یک حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان بهمئی

پر و مسلوب المنفعه کردن یک حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان بهمئی

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/07/20

تخصیص۱۶۰۰ میلیارد ریال به طرحهای آبرسانی‌ کهگیلویه و بویراحمد

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص یکهزار و ۶۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات ملی طرح های آبرسانی استان در قالب اسناد خزانه با سر رسید ۱۴۰۳ خبر داد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1400/07/20

برگزاری جلسه کارگروه پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد در شرکت آب منطقه ای

در راستای هم اندیشی و هماهنگی برای اجرای مصوبات سفر رییس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه آب، کارگروه پیگیری مصوبات این سفر، با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

  جلسات
  1400/07/12

گزارش تصویری سفر هیأت دولت و وزیر نیرو به کهگیلویه و بویراحمد

گزارش تصویری سفر یک روزه هیأت دولت و وزیر نیرو به استان کهگیلویه و بویراحمد که در تاریخ جمعه 9 مهرماه انجام گرفت.

  اخبار بازدید
  1400/07/10

تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با اهدای لوح سپاسی، از مهندس رسول فرهادی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، از تلاش ها و خدمات وی، تقدیر کرد.

  تقدیر و تشکر
  1400/07/10

نشست وزیر نیرو در جمع شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کهگیلویه و بویراحمد

وزیر نیرو در ادامه بازدیدها و جلسات خود در سفر یک روزه به استان کهگیلویه و بویراحمد و جهت تبادل نظر و بررسی مسایل و مشکلات موجود و ارایه راهکارهای مناسب، نشستی را با مدیران عامل شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق این استان، برگزار کرد.

  جلسات
  1400/07/09

عملیات اجرایی سد آبریز کهگیلویه سرعت می گیرد

در سفر یکروزه رییس جمهور و هیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد، صبح امروز وزیر کشاورزی به عنوان نماینده ایشان، از ساختگاه سد آبریز شهرستان کهگیلویه، بازدید کرد.

  اخبار بازدید
  1400/07/09

بازدید نماینده رییس جمهور و هیأت دولت از سد چمشیر گچساران

در سفر یکروزه رییس جمهور و هیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد، وزیر نفت به عنوان نماینده ایشان، از سد و نیروگاه چم‌شیر گچساران، بازدید کرد.

  اخبار بازدید
  1400/07/09

بازدید وزیر نیرو از رودخانه بشار

وزیر نیرو در ادامه بازدیدهای خود در سفر یکروزه هیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد، از طرح ساماندهی رودخانه بشار(حدفاصل پل بشار تا پل مختار) و پروژه ساماندهی رودخانه بشار در حاشیه بلوار رجا یاسوج، بازدید کرد.

  اخبار بازدید
  1400/07/09

بازدید رییس جمهور و وزیر نیرو از سد مخزنی تنگ سرخ یاسوج

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، صبح امروز و در اولین سفر استانی خود به کهگیلویه و بویراحمد، بلافاصله پس از ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد، به همراه وزیر نیرو از سد تنگ سرخ یاسوج، بازدید و با توضیحات و گزارشی که مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد ارایه کرد، در جریان وضعیت و روند اجرایی این سد قرار گرفتند.

  اخبار بازدید
  1400/07/09

طرح آبرسانی به چهارشهر از سد کوثر در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از در حال اجرا بودن طرح آبرسانی از سد کوثر به 4 شهر در استان کهگیلویه و بویراحمد و اجرای 10 کیلومتر لوله‌گذاری تا شهردهدشت خبر داد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1400/07/04

پر و مسلوب المنفعه کردن سه حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان گچساران

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آب زیرزمینی دشت های شهرستان گچساران و با اخذ مجوز قانونی و همکاری نیروی انتظامی، سه حلقه چاه غیرمجاز در دشت لیشتر و دشت امامزاده جعفر(ع) شهرستان گچساران، پر و مسلوب المنفعه شد. وی، افزود: انشالله در روزهای آینده بعد از آنکه چاه های غیر مجاز شناسایی شده در سامانه mcdm ثبت شدند، پر و مسلوب المنفعه نمودن آنها با سرعت و جدیت بیشتری ادامه خواهد یافت.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/07/03

کسب رتبه برتر توسط شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۹

در جشنواره شهید رجایی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۹، شرکت آب منطقه‌ای در شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر انتخاب و توسط استاندار مورد تقدیر قرار گرفت

  تجلیل ها
  1400/06/28

دشت باشت و دشت روم پایلوت طرح سند سازگاری با شرایط کم آبی کهگیلویه و بویراحمد است

جلسه شورای حفاظت از منابع آبی(کارگروه سازگاری با کم آبی) شهرستان گچساران به ریاست فرماندار و با حضور معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و دیگر اعضای این شورا در فرمانداری گچساران برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/06/03

پر و مسلوب المنفعه شدن 3حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان دنا

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با اخذ دستور قضایی و حضور نیروی انتظامی شهرستان دنا، روز گذشته سه حلقه چاه غیرمجاز توسط گروه گشت و بازرسی اداره منابع آب این شهرستان، پر و مسلوب المنفعه شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/06/07

پر و مسلوب المنفعه شدن 4 حلقه چاه غیرمجاز دیگر در شهرستان باشت

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با حضور نماینده دادستان و نیروی انتظامی شهرستان باشت، چهار حلقه چاه غیرمجاز دیگر، روز سه شنبه دوم شهریورماه، توسط گروه گشت و بازرسی اداره منابع آب این شهرستان، پر و مسلوب المنفعه شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/06/03

برگزاری جلسه کمیته منابع و مصارف آب کهگیلویه و بویراحمد

سومین جلسه کمیته منابع و مصارف اب کارگروه خشکسالی و سازگاری با کم آبی استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور اعضا و به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استان در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد.

  مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
  1400/05/24

پلمپ پنج حلقه چاه متخلف در شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آب و با اخذ دستور قضایی، اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، پنج حلقه چاه پرمصرف را پلمپ و جهت پرداخت خسارت به شرکت آب منطقه ای استان معرفی کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/05/20

تقدیر از فرمانده پایگاه مقاومت شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور با اهدای لوح سپاس، از فرمانده پایگاه شهدای آب شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد بخاطر تلاش در جهت حضور حداکثری در انتخابات 1400 تقدیر کرد.

  بسیج و امور ایثارگران
  1400/05/20

پلمپ تعدادی پمپاژ غیرمجاز با حضور برخی از اعضای شورای حفاظت از منابع آبی شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با حضور معاون فرماندار و رئیس اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، بخشدار، نماینده اداره برق، نماینده جهاد کشاورزی و پاسگاه بخش سپیدار، دهها پمپاژ غیر مجاز و مجاز فاقد تمدید پروانه، در این بخش، پلمپ شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/05/13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 27 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 5
 • بیشترین بازدید همزمان : 150
 • بازدید امروز : 1,627
 • بازدید دیروز : 697
 • کل بازدید : 911,584
 • آخرین به روزرسانی : 1400/09/15 13:25:57
 • شناسه IP شما : 54.158.251.104

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یاسوج –بلوار شهید مطهری، نرسیده به میدان جهاد شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
 • کدپستی : 7591653446
 • تلفن : 07433334048
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :