|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

شرکت آب ‌منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد بهترین عملکرد را در جذب اعتبارات عمرانی دارد

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به صورت شبانه در آخرین روز از مهلت جذب اعتبارات عمرانی توسط ادارات با حضور در شرکت آب منطقه‌ای، تعدادی از اسناد این شرکت را در محل ذی حسابی مورد بررسی قرار داد و شرکت آب منطقه‌ای کهکیلویه و بویراحمد را دارای بهترین عملکرد در جذب اعتبارات عمرانی دانست.

  خبر مدیر عامل
  1402/07/01

تقدیر رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور از شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در حاشیه بازدید از رودخانه بشار یاسوج که روز گذشته انجام گرفت از شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد بخاطر عملکرد مطلوب در بودجه 1401 در بخش پدافند غیرعامل، تقدیر کرد.

  مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
  1402/07/01

جوابیه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به خبر رسانه اَفتو نیوز

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با ارسال جوابیه ای به رسانه اَفتو نیوز به خبر درج شده در این رسانه با عنوان (ماجرای "صورت وضعیت‌های صوری" در شرکت آب منطقه‌ای استان صحت دارد؟!) به تاریخ سی‌ام شهریور ماه ۱۴۰۲ پاسخ داد.

  اطلاعیه
  1402/07/30

طرح آبرسانی به دهدشت غربی ۲۵۰۰ شغل مستقیم ایجاد می کند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگاران، گفت: اجرای کامل طرح آبرسانی به دهدشت غربی پنج هزار هکتار از زمین های کشاورزی زیر کشت محصولات زراعی می بَرد و برای حدود دو هزار و ۵۰۰ نفر هم شغل مستقیم ایجاد می کند.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1402/07/30

تعطیلی پروژه احداث سد سقاوه صحت ندارد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگاران گفت: تعطیلی پروژه بزرگ احداث سد سقاوه صحت ندارد و عملیات اجرایی از جهات مختلف آغاز شده است.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1402/07/29

برگزاری سومین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان بهمئی

سومین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان بهمئی با حضور اعضا و به ریاست فرماندار با موضوع " همکاری ادارات و نهادهای شهرستان بهمئی جهت پاسخگویی سریع به استعلامات و تعیین حرائم راه و شبکه ها از جمله خطوط آب- گاز- فیبرنوری جهت تسریع در طرح ملی عمرانی آبرسانی به شهر لیکک، تشریح آخرین وضعیت پروژهای عمرانی بخش آب در شهرستان، آمادگی لازم جهت مقابله با خطرات احتمالی سیل و النینوی پائیزی، تعیین تکلیف پرونده های تخصیص دار یا دارای پروانه حفر ادارات از جمله جهاد کشاورزی شهرستان)"، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/06/29

۱۴۰۰ میلیارد ریال در سفر ریاست جمهوری به طرح تامین آب اراضی دهدشت غربی اختصاص یافت

رئیس اداره منابع آب کهگیلویه در گفتگو با خبرنگاران از اختصاص یکهزار و ۴۰۰میلیارد ریال در سفر دوم ریاست جمهوری به استان کهگیلویه و بویراحمد، برای تسریع در روند اجرایی طرح تأمین و انتقال آب اراضی دهدشت غربی، خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/06/27

تقدیر امام جمعه باشت از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

امام جمعه باشت با اهدای لوح سپاس به مدیرعامل شرکت آب منطقعه ای کهگیلویه و بویراحمد، از تعهد، اهتمام، مسئولیت پذیری و نقشی که در حفاظت و صیانت از منابع آب داشته اند، تقدیر کرد.

  تقدیر و تشکر
  1402/06/22

اقدامات اداره منابع آب گچساران جهت افزایش آب سفره های زیر زمینی و اجرای طرح تعادل بخشی

رئیس اداره امور آب گچساران در گفتگو با خبرنگاران از ذخیره پنج میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب آب در سال گذشته در سه طرح تغذیه مصنوعی این شهرستان و تزریق آن به آبخوان دشت امامزاده جعفر(ع) خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/06/20

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با فرمانده تیپ 48 فتح

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و فرمانده پایگاه بسیج و مسئول امور ایثارگران این شرکت به مناسبت هفته دفاع مقدس و ارج نهادن و گرامی داشت فرهنگ ایثار و شهادت، با حضور در دفتر سردار حکمتیان فرمانده تیپ 48 سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، با وی دیدار و گفتگو کردند.

  بسیج و امور ایثارگران
  1402/06/19

بیش از یک میلیون متر مکعب آب در دشت های گچساران صرفه جویی شد

رئیس اداره منابع آب گچساران در گفتگو با خبرنگاران، از جلوگیری از برداشت غیرمجاز یک میلیون و 50 هزار مترمکعب آب در دشت های گچساران با مسدود کردن چاههای غیرمجاز در سال جاری خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/06/18

انتصاب سرپرست مهندسی رودخانه و سواحل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

طی حکمی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، سلیمان شهرخ پور به سمت سرپرست مهندسی رودخانه و سواحل شرکت آب منطقه ای استان، منصوب شد.

  انتصابات
  1402/06/08

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با خانواده ایثارگران

مدیرعامل و مسئول امور ایثارگران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته دولت و به منظور تکریم خانواده شاهد و ایثارگر با حضور در منزل دو تن از کارکنان عضو خانواده ایثارگر این شرکت، از آنان تجلیل کرد.

  بسیج و امور ایثارگران
  1402/06/07

صعود کوهنوردان مجموعه وزارت نیرو به قله برف کرمو در شهرستان دنا

کوهنوردان مجموعه وزارت نیرو و شرکت های تابعه در برنامه یک روزه خود به قله برف کرمو در رشته کوه دنا در شهرستان دنا صعود کردند.

  ورزشی
  1402/06/07

برگزاری مراسم افتتاحیه صعود سراسری کوهنوردان وزارت نیرو به رشته کوه دنا

مراسم افتتاحیه صعود سراسری کوهنوردان وزارت نیرو به قله برف کرمو دنا شب گذشته با حضور برخی مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد در شهر سیسخت، برگزار شد.

  برنامه های و مراسمات فرهنگی
  1402/06/06

انتخاب مدیرعامل و مسئول امور ایثارگران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به عنوان بسیجیان برتر جهادی

مدیرعامل و مسئول امور ایثارگران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به عنوان بسیجیان برتر جهادی در اجرای برنامه های عمومی و میزهای خدمت جهادی بسیج ادارات و کارمندان استان در سال 1402 انتخاب و با اهدای لوح سپاس از سوی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد مورد تقدیر قرار گرفتند.

  بسیج و امور ایثارگران
  1402/06/05

صعود سراسری کوهنوردی وزارت نیرو به رشته کوه دنا

به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، برنامه صعود سراسری کوهنوردان مجموعه وزارت نیرو و شرکت های تابعه آن به قله برف کرمو که یکی از قلل مرتفع رشته کوه دنا می باشد، روز ششم شهریورماه انجام خواهد گرفت.

  برنامه های و مراسمات فرهنگی
  1402/06/05

برگزاری میز خدمت در نماز جمعه دهدشت با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت با حضور در نماز جمعه شهر دهدشت و میز خدمت، آخرین وضعیت حوزه آب در این شهرستان را برای مردم تشریح و نسبت به مطالبات و درخواست های آنها پاسخگو و پیگیر شدند.

  خبر مدیر عامل
  1402/05/28

آغاز عملیات فرازبند سد سرپری در شهرستان کهگیلویه

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از آغاز عملیات اجرایی فرازبند سد سرپری در شهر دهدشت، خبر داد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1402/05/25

پلمب و جمع آوری پمپاژهای غیر مجاز در چند منطقه از شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و جلوگیری از برداشت های غیرمجاز، با اخذ دستور قضایی و همکاری نیروی انتظامی و با حضور فرماندار و تعدادی از مسئولان و مدیران شهرستان بویراحمد، نسبت به پلمب و جمع آوری پمپاژهای غیرمجاز و فاقد تمدید پروانه و همچنین باز کردن برخی مسیل ها در روستاهای تنگ سرخ و قلات و همچنین در بخش های لوداب و سپیدار، توسط اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، اقدام شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/05/25

انجام مناقصه خرید لوله طرح آبرسانی به شهر لیکک به مبلغ 84 میلیارد تومان

با انجام مناقصه خرید 10 هزار و 300 متر لوله فلزی سایز 700 میلیمتر مربوط به طرح آبرسانی به شهر لیکک و حومه از سد کوثر به مبلغ 84 میلیارد تومان، آخرین لوله های مورد نیاز این طرح تامین می شود.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/05/23

رهاسازی 20 میلیون مترمکعب آب سد کوثر برای تامین آب شرب شهرستان هندیجان

20 میلیون مترمکعب آب سد کوثر جهت تامین آب شرب شهرستان هندیجان از روز دوشنبه 23 مردادماه به مدت 8 روز رهاسازی خواهد شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/05/22

بررسی مسایل جامعه ایثارگر و شاهد شاغل در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

با حضور مدیرکل و تعدادی از معاونین و مدیران بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد در شرکت آب منطقه ای استان و برگزاری جلسه مشترک با مدیرعامل و تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت، مسایل، مشکلات و درخواست های پرسنل عضو خانواده ایثارگر و شاهد شاغل در شرکت آب منطقه ای استان، را بررسی کردند.

  بسیج و امور ایثارگران
  1402/05/16

برگزاری مراسم تکریم و معارفه ذیحساب شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای و مدیرکل سازمان امور اقتصاد و دارایی کهگیلویه و بویراحمد، مراسم تکریم و معارفه ذیحساب طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای استان، در دفتر مدیرعامل این شرکت، برگزار شد.

  مالی و پشتیبانی
  1402/05/04

بهره برداری از سد و نیروگاه چم شیر با حضور رییس جمهور

با حضور رییس جمهور و هیأت همراه، سد چم شیر گچساران به عنوان بلندترین سد بتنی غلتکی غرب آسیا به بهره برداری رسید.

  کلنگ زنی ها و افتتاحیه ها
  1402/04/26
برگزاری مراسم کلنگ زنی سد مخزنی سقاوه در شهرستان مارگون

برگزاری مراسم کلنگ زنی سد مخزنی سقاوه در شهرستان مارگون

همزمان با سفر رییس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور وزیر کشور، معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و تعدادی دیگر از مسئولان کشوری و استان کهگیلویه و بویراحمد، مراسم کلنگ زنی همزمان طرح سد مخزنی سقاوه در شهرستان مارگون، هشت طرح ساماندهی رودخانه در سطح استان، نقشه‌برداری زمینی و هوایی 125 کیلومتر از رودخانه‌های استان و عملیات احداث مرکز حفاظت فیزیکی و زیرساخت‌های هوشمندسازی سد کوثر گچساران، برگزار شد.

  کلنگ زنی ها و افتتاحیه ها
  1402/04/26

آغاز به کار میز خدمت وزارت نیرو در کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به استان کهگیلویه و بویراحمد، در قالب طرح ملی خدمت میدانی شهید حاج قاسم سلیمانی، میز خدمت ستاد ارتباطات مردمی با حضور نمایندگان تام الاختیار وزارت نیرو و شرکت های تابعه کشوری و استانی، در شهر یاسوج در محل سالن ورزشی شرکت توزیع نیروی برق استان، آغاز به کار کرد.

  برنامه های و مراسمات فرهنگی
  1402/04/25

کلنگ‌زنی سد سقاوه با حضور وزیر نیرو

سد مخزنی سقاوه در دومین سفر رییس جمهور و برخی از اعضای هیأت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر نیرو، کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

  کلنگ زنی ها و افتتاحیه ها
  1402/04/25
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد:

ورود 17 میلیارد تومان لوله خریداری شده طرح آبرسانی به لیکک به کارگاههای آن

در آستانه سفر ریاست جمهوری به استان کهگیلویه و بویراحمد، بیش از 17 میلیارد تومان لوله خریداری شده مربوط به طرح آبرسانی به لیکک و روستاهای مسیر، وارد کارگاههای آن شد. مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: این طرح تاکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و انشالله با عنایت ویژه دولت به این طرح که جزو اولویت های سفر اول ریاست جمهوری به استان بوده و تامین به موقع اعتبارات مورد نیاز، در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1402/04/21

تامین 244 میلیون مترمکعب آب استانهای جنوبی از سد کوثر گچساران

مدیر بهره برداری و نگهداری سد کوثر گچساران از تامین ۲۴۴ میلیون و ۵۵ هزار متر مکعب آب از سد کوثر برای بخش های کشاورزی، شرب، صنعت، زیست محیطی و .. استان های جنوبی کشور و گچساران در سال آبی جاری، خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/04/20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 34 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 6
 • بیشترین بازدید همزمان : 267
 • بازدید امروز : 33
 • بازدید دیروز : 668
 • کل بازدید : 1,656,395
 • آخرین به روزرسانی : 1402/07/01 15:05:37
 • شناسه IP شما : 34.239.148.127

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یاسوج –بلوار شهید مطهری، نرسیده به میدان جهاد شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
 • کدپستی : 7591653446
 • تلفن : 07433334048
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :