|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

نصب و راه اندازی 52 دستگاه کنتور هوشمند حجمی در کهگیلویه و بویراحمد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، از نصب و راه اندازی 52 دستگاه کنتور هوشمند حجمی توسط شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و تحقق اهداف ترسیمی آن در سال 1402 خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/01/28

برق چاه های مشترکین پر مصرف یا بد مصرف قطع می شود

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با اعلام اجرایی شدن برنامه عملیاتی مدیریت توامان انرژی آب و برق توسط وزارت نیرو در سطح کشور، از کشاورزان این استان خصوصا بهره برداران چاه های کشاورزی جهت جلوگیری از قطع برق چاه ها و مدیریت زمانی و حجمی سهمیه آب مصرفی پیش بینی شده ماهانه در مجوزات توسط بهره برداران را خواستار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/01/28

جوابیه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، جوابیه ای را نسبت به خبر درج شده در پایگاه خبری کبنا نیوز در مورخ چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 با عنوان "ترک بر سد افتتاح نشده سرپری" صادر کرد.

  روابط عمومی
  1403/01/26

بهره مندی اراضی کشاورزی 15 روستا در شهرستان گچساران از آب سد کوثر

رییس اداره منابع آب شهرستان گچساران در گفتگو با شبکه استانی دنا از بهره مندی بیش از ده هزار هکتار(خالص 7500 و ناخالص 2500 هکتار) از اراضی کشاورزی شهرستان گچساران از آب سد کوثر و تأثیرگذاری آن بر مهاجرت معکوس در این مناطق خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/01/20

ورود 180 میلیون متر مکعب آب به سد کوثر گچساران

مدیر بهره برداری و نگهداری سد کوثر گچساران در مصاحبه با صدا و سیمای استان (شبکه دنا) از ورود 180 میلیون مترمکعب آب در بارندگی های اخیر به این سد خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1403/01/19

سد سرپری به توسعه دهدشت کمک بزرگی می کند

مجری طرح سد سرپری دهدشت در گفتگو با خبرنگارن در خصوص شرایط موجود این سد و حواشی و شایعاتی که در مورد آن شکل گرفته، توضیحات کارشناسانه خود را ارایه نمود.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1403/01/18

بیش از دو هزار و 600 میلیارد ریال برای اجرای طرح های آبی گچساران هزینه شد

رئیس اداره منابع آب گچساران در گفتگو با خبرنگاران، گفت: بیش از دو هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال سال گذشته برای تکمیل طرح های آبی این شهرستان هزینه شد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1403/01/18

سد مخزنی کوثر سرریز کرد

آرش مصلح مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: سد مخزنی کوثر امروز ۱۴ فروردین سرریز کرد.

  روابط عمومی
  1403/01/15

شرکت آب منطقه ای سهم مهمی در تحقق شعار سال دارد

بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از سد کوثر گچساران، شرکت آب منطقه ای را جزو بازو و محور اصلی تحقق شعار سال و اجرای معنویات مقام معظم رهبری دانست.

  اخبار بازدید
  1403/01/11

اطلاعیه شرکت آب منطقه ای کهیلویه و بویراحمد در خصوص احتمال وقوع سیلاب در این استان

در پی بارش های پیش بینی شده توسط سازمان هواشناسی که در تاریخ 29 اسفند و یک فروردین ماه اتفاق می افتد، شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع سیلاب در این استان هشدار و از هم استانی ها و مسافران نوروزی درخواست نمود تا احتیاط و آمادگی لازم برای این امر را داشته باشند.

  اطلاعیه
  1402/12/28

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی آب

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با صدور پیامی، ضمن تبریک سال نو، روز جهانی آب در سال 1403(2024) با شعار"آب برای صلح" را گرامیداشت.

  پیام
  1402/12/28

تقدیر نماینده ولی فقیه و امام جمعه یاسوج از فعالیت های شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج در دیدار مدیرعامل و تعدادی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای با وی، از تلاش ها و پیگیری های مجموعه این شرکت برای پیشبرد طرح ها و کمک به توسعه و اشتغال در سطح استان تقدیر کرد.

  دیدارها
  1402/12/21

ده هکتار از اراضی رودخانه باشت رفع تصرف شد

با حضور دادستان و نیروی انتظامی شهرستان باشت، عملیات آزادسازی و رفع تصرف از بیش از ده هکتار از اراضی بستر رودخانه فصلی باشت، توسط اداره منابع آب این شهرستان، انجام گرفت.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/12/20

بازدید معاون حفاظت و بهره برداری حوضه آبریز زهره_جراحی از طرح های کهگیلویه و بویراحمد

معاون حفاظت و بهره برداری حوضه آبریز زهره_جراحی و حوضه های جنوبی شرکت مدیریت منابع آب ایران در سفر سه روزه خود به استان کهگیلویه و بویراحمد، از طرح های آبی در حال بهره برداری و در حال اجرا اعم از مهندسی رودخانه، تعادل بخشی، تاسیسات سد و شبکه های آبیاری در شهرستانهای کهگیلویه، چرام، باشت و گچساران، بازدید و با کارکنان ادارات منابع آب شهرستانهای، کهگیلویه، گچساران و باشت، دیدار و گفتگو کرد.

  اخبار بازدید
  1402/12/19

ورود یک میلیون مترمکعب آب به سد شاه قاسم

طی بارش های اخیر یک میلیون مترمکعب آب وارد مخزن سد شاه قاسم یاسوج شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/12/08

بازدید نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد از سد چمشیر گچساران

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه امام جمعه باشت و تعدادی دیگر از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی از سد و نیروگاه چمشیر گچساران بازدید کردند.

  اخبار بازدید
  1402/12/05

تقدیر از مدیرعامل و مسئول بسیج کارمندی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

با اهدای لوح سپاس از طرف مدیرکل حفظ آثارو نشر ارزش های دفاع مقدس و همچنین از طرف مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از مدیرعامل و همچنین از مسئول بسیج کارمندی شرکت آب منطقه ای استان، تقدیر شد.

  بسیج و امور ایثارگران
  1402/12/01

تجلیل از ایثارگران شاغل در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

طی مراسمی و با حضور سرهنگ خواست خدایی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد از ایثارگران شاغل در شرکت آب منطقه ای استان، تجلیل شد.

  بسیج و امور ایثارگران
  1402/12/01

برگزاری گردهمایی مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی کشت در کهگیلویه و بویراحمد

اولین گردهمایی یک روزه مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی کشت در استان کهگیلویه و بویراحمد، توسط شرکت آب منطقه ای و با همکاری مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان و با حضور محققین، پژوهشگران، اساتید و مدیران دستگاههای اجرایی استانی و شهرستانی در سالن آموزش و ترویج جهاد استان، برگزار شد.

  تحقیقات و پژوهش
  1402/11/30

تلاش شبانه روزی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد برای لایروبی آبراهه های درون شهری یاسوج

با حضور معاون حفاظت و بهره برداری و تعدادی دیگر از مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در محله امیری ها در شهر یاسوج در نیمه شب جمعه 27 بهمن 1402 و استقرار ماشین آلات پیمانکار لایروبی دفتر مهندسی رودخانه و سواحل این شرکت در این منطقه از شهر، کمک به بازگشایی مسیر آبراهه ها جهت جلوگیری از ورود سیلاب به منازل شهروندان، انجام گرفت.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/11/28

برگزاری مراسم جشن اعیاد شعبانیه در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و میلاد اقمار محمدی، (امام حسین(ع)، حضرت اباالفضل(ع) و امام سجاد(ع))، مراسم جشنی با حضور مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در نمازخانه این شرکت برگزار و برنامه سخنرانی و مداحی و همچنین تقدیم هدایایی به قید قرعه، اجرا شد.

  برنامه های و مراسمات فرهنگی
  1402/11/25

برگزاری گردهمایی مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی کشت در کهگیلویه و بویراحمد

اولین گردهمایی مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی کشت در کهگیلویه و بویراحمد توسط شرکت آب منطقه ای و با همکاری مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان روز دوشنبه سی ام بهمن ماه از ساعت 9 تا 12 در سالن ترویج و آموزش جهاد کشاورزی استان برگزار می شود.

  تحقیقات و پژوهش
  1402/11/25

ورود بیش از ده هزار متر لوله فولادی 700 میلیمتر به کارگاه طرح آبرسانی به لیکک

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، 875 شاخه لوله فولادی سایز 700 میلیمتر به طول ده هزار و 300 متر وارد کارگاه طرح آبرسانی به لیکک در شهرستان بهمئی شد.

  اخبار معاونت طرح و توسعه
  1402/11/23

رفع تصرف از هزار مترمربع از حریم آبراهه فصلی در شهر سیسخت

با اخذ حکم قضایی و با حضور نماینده دادستان، نماینده فرماندار، یگان ویژه و همکاری برخی دستگاه های اجرایی عضو شورای حفاظت از منابع آب شهرستان دنا، بیش از یک هزار مترمربع از حریم آبراهه فصلی داخل شهر سی سخت، توسط گروه گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان دنا، رفع تصرف شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/11/17
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد:

کهگیلویه و بویراحمد صاحب تکنولوژی بارورسازی ابرها می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت سد آبریز، سد تنگ سرخ و دیگر طرح های آب استان توضیحاتی داد.

  خبر مدیر عامل
  1402/11/17

رفع سریع معارضات ایجاد شده برای طرح آبرسانی به لیکک ضرورتی حیاتی دارد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد در پی ایجاد معارضات و مزاحمت‌هایی که در بخشی از مسیر طرح آبرسانی به لیکک از سد کوثر به وجود آمد، با پیگیری حضوری و نامه نگاری، از مسئولان ذیربط درخواست داشت تا در اینباره اقدامات عاجل را انجام داده تا روند اجرایی این طرح با اختلال مواجه نشود.

  خبر مدیر عامل
  1402/11/16

برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه سازگاری با کم آبی کهگیلویه و بویراحمد

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه سازگاری با کم آبی کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری، به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استانداری و حضور اعضا در سالن جلسات معاونت امور عمرانی استانداری استان، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/11/11

ورود 93 میلیون مترمکعب آب به سد کوثر در سال آبی جاری

مدیر اداره بهره‌برداری و نگهداری سد کوثر گچساران در گفتگو با خبرنگاران، گفت: تاکنون میزان آب ورودی به سد کوثر در سال آبی ۱۴۰3-۱۴۰2 حدود 93 میلیون مترمکعب است.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/11/10

کاهش 50 درصدی بارش در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر دفتر مطالعات پایه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از کاهش 50 درصدی میزان بارندگی در استان نسبت به سال گذشته خبر داد.

  اخبار مدیریت مطالعات پایه منابع آب
  1402/11/08

برگزاری چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان بهمئی

چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان بهمئی در سال 1402 با دستور کار هماهنگی جهت اجرای شیوه نامه مدیریت توامان منابع آب و مصرف برق چاههای کشاورزی– عدم کشت محصولات با نیاز آبی بالا با توجه به کاهش نزولات آسمانی در سال آبی جاری-عدم تجاوز به حریم و بستر رودخانه، مسیل ها، آبراهه ها، کانال های هدایت آب و... به ریاست معاون فرماندار و رئیس شورای حفاظت منابع آب این شهرستان، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1402/11/01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 37 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 7
 • بیشترین بازدید همزمان : 267
 • بازدید امروز : 303
 • بازدید دیروز : 1,847
 • کل بازدید : 1,982,999
 • آخرین به روزرسانی : 1403/01/28 09:13:43
 • شناسه IP شما : 3.238.174.191

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یاسوج –بلوار شهید مطهری، نرسیده به میدان جهاد شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
 • کدپستی : 7591653446
 • تلفن : 07433334048
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :