|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی آب

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی، روز جهانی آب در سال جدید(دوم فروردین 1402 مصادف با 23 مارس 2023) که شعار"شتاب در تغییر برای حل بحران آب" برای آن انتخاب شده را گرامی داشت.

  پیام
  1401/12/28

سد شاه قاسم یاسوج سرریز کرد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد، گفت: طی بارش های اخیر و ذوب شدن برف کوههای اطراف و همچنین جوشیدن چشمه های بالادست سد شاه قاسم یاسوج، مخزن این سد، ۱۰۰ درصد پر شد و سرریز کرد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/12/27

رهاسازی آب سد کوثر همچنان ادامه خواهد داشت

رهاسازی آب سد کوثر گچساران که از هفته قبل به خاطر پر شدگی کامل مخزن آن، شروع شده بود تا رسیدن به تراز نرمال 624 متر از سطح دریا ادامه خواهد داشت.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/12/21

برگزاری آیین کلنگ زنی طرح ساماندهی رودخانه موگرمون شهرستان لنده

آیین کلنگ زنی عملیات اجرایی فاز دوم طرح ساماندهی رودخانه موگرمون شهرستان لنده در محدوده روستای وحدت آباد با حضور استاندار، فرماندار لنده، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و تعدادی دیگر از مدیران و مسئولان کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد.

  کلنگ زنی ها و افتتاحیه ها
  1401/12/20

برگزاری جشن میلاد امام زمان(عج) در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت نیمه شعبان و سالروز میلاد حضرت ولیعصر(عج)، مراسم جشنی با حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و برخی دیگر از مهمانان، در سالن ورزشی این شرکت، برگزار و برنامه های متنوعی اجرا شد.

  برنامه های و مراسمات فرهنگی
  1401/12/16

تخریب ساختمان غیرمجاز در بستر آبراهه فصلی در شهر گچساران

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و جلوگیری از ساخت و ساز و تصرفات غیرمجاز، عملیات تخریب ساختمان متعلق به شهرداری گچساران که به صورت غیرمجاز در بستر آبراهه فصلی شهر گچساران ساخته شده بود، توسط شرکت آب منطقه ای و بر اساس دستور قضایی، آغاز شد.

  برنامه های و مراسمات فرهنگی
  1401/12/16

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد به‌مناسبت گرامیداشت روز ۱۳ اسفندماه، “روز ملی آب”

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به‌مناسبت گرامیداشت روز ۱۳ اسفندماه، روز ملی آب، پیامی صادر کرد.

  پیام
  1401/12/13

ساماندهی یکهزار و 700 کیلومتر از رودخانه های کهگیلویه و بویراحمد در دست مطالعه و اجراست

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه وبویراحمد، در جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان گچساران، گفت: ساماندهی یکهزارو ۷۰۰ کیلومتر از رودخانه های مناطق مختلف این استان در دست مطالعه و اجراست که سه هزارو ۵۰۰ کیلومتر آن مربوط به شهرستان گچساران است.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/12/11

اطلاعیه مهم شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در خصوص چاههای کشاورزی برق دار

شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با صدور اطلاعیه ای در خصوص چاههای کشاورزی برق دار صادر و از کشاورزان و بهره برداران خواست تا نسبت به موارد ذکر شده توجه نمایند.

  اطلاعیه
  1401/12/08

برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان و خانواده ایثارگر شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت اعیاد مبارک شعبانبه و تجلیل از کارکنان جانباز و ایثارگر شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، مراسمی با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان، در نمازخانه این شرکت، برگزار شد.

  برنامه های و مراسمات فرهنگی
  1401/12/08

سومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان کهگیلویه برگزار شد

سومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان کهگیلویه در سال جاری، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای این شورا در فرمانداری شهرستان برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/12/07

بازدید فرماندار و رییس اداره منابع آب شهرستان باشت از مزارع آماده کشت هندوانه

حسب مصوبات شورای حفاظت از منابع آب شهرستان باشت و در راستای حفاظت و صیانت از منابع آب و بر اساس هماهنگی های صورت گرفته از طرف دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باشت، بازدیدی توسط فرماندار، نیروی انتظامی و اداره منابع آب این شهرستان، از مزارع آماده کشت هندوانه، صورت گرفت و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/12/07

رفع تصرف از رودخانه بشار در حاشیه روستای دروهان شهرستان بویراحمد

در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با هماهنگی قضایی و حضور نماینده دادستان، نیروی انتظامی و مدیران و گروه گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، قریب به 25 هکتار از اراضی حاشیه رودخانه بشار در روستای دروهان بخش کبکیان که مورد تصرف غیرمجاز قرار گرفته بود، آزادسازی شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/12/04

تقدیر از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل دفتر تحقیق توسعه فناوری، اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت مدیریت منابع آب ایران با اهدای لوح سپاس، از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به پاس تداوم کوشش و رشد و ترقی ایشان در سال 1401 در زمینه پژوهش، تقدیر کرد.

  خبر مدیر عامل
  1401/12/03

برگزاری مراسم افتتاح فاز اول و کلنگ زنی فاز دوم ساماندهی رودخانه قیام شهرستان لنده

به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی، فرماندار لنده، مدیرعامل و تعدادی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای و برخی مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی، ظهر پنجشنبه، مراسم افتتاح فاز اول و کلنگ زنی فاز دوم پروژه ساماندهی رودخانه قیام از توابع شهرستان لنده، برگزار شد.

  کلنگ زنی ها و افتتاحیه ها
  1401/11/20

بازدید معاون حوزه آبریز کارون بزرگ از سد تنگ سرخ یاسوج

بازدید و جلسه ای جهت بررسی روند اجرایی و مشکلات طرح سد تنگ سرخ یاسوج با حضور معاون طرح و توسعه حوزه آبریز کارون بزرگ شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و تعدادی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و عوامل اجرایی طرح در محل کارگاه، انجام گرفت.

  اخبار بازدید
  1401/11/19

برگزاری آیین کلنگ زنی طرح ساماندهی رودخانه باشت

با حضور معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد، غروب روز شنبه، آیین کلنگ زنی طرح ساماندهی رودخانه باشت در محدوده پل شهید کلانتری تا پل شوش که اعتبار 101 میلیارد ریالی دارد، برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/11/16

افتتاح و کلنگ زنی چهار طرح ساماندهی رودخانه در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی چهار طرح ساماندهی رودخانه در این استان خبر داد و گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، دو طرح در شهرستانهای بویراحمد و لنده، آماده افتتاح و دو طرح دیگر نیز در شهرستانهای باشت و لنده، آماده کلنگ زنی هستند.

  کلنگ زنی ها و افتتاحیه ها
  1401/11/12

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت ایام دهه فجر

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با صدور پیامی، فرارسیدن ایام دهه مبارک فجر را تبریک و بر تلاش مجدانه و پیگیری مجموعه مدیریت و کارکنان این شرکت برای به نتیجه رسیدن طرح های آبی تاکید کرد.

  پیام
  1401/11/12
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد:

دستاوردهای ۴۴ساله انقلاب اسلامی در حوزه آب بی نظیر است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگاران، دستاوردهای پس از انقلاب اسلامی شرکت آب منطقه ای در سطح استان را تشریح و بر بی نظیر بودن این دستاوردها و خدمات تاکید کرد.

  خبر مدیر عامل
  1401/11/05

تشریح وضعیت طرح های آبی در نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با خبرنگاران

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، وضعیت و روند اجرایی طرح ها و پروژه های مهم این شرکت را در نشست خبری که با تعدادی از خبرنگاران و رسانه ها برگزار شد، بیان کرد.

  مصاحبه
  1401/11/02

ورود 116 میلیون مترمکعب آب به سد کوثر در سال آبی جاری

مدیر اداره بهره‌برداری و نگهداری سد کوثر گچساران در گفتگو با خبرنگاران، گفت: تاکنون میزان آب ورودی به سد کوثر در سال آبی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ افزون بر ۱۱۶میلیون و ۹۵ هزارمتر مکعب بوده است.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/11/01

ذخیره ۲.۵ میلیون متر مکعب آب در طرح‌های تغذیه مصنوعی گچساران

رئیس اداره منابع آب گچساران در گفتگو با خبرنگاران، گفت: بارندگی های امسال سبب ذخیره ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب آب در طرح های تغذیه مصنوعی این شهرستان شده است.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/11/01

آبگیری کامل طرح تغذیه مصنوعی ناصرآباد گچساران

رئیس اداره امور آب گچساران در گفتگو با خبرنگاران، گفت: بارندگی های های چند روز اخیر موجب آب گیری 100 درصدی طرح تغذیه مصنوعی ناصر آباد در منطقه امام زاده جعفر این شهرستان شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/10/27

برگزاری جشن جشن میلاد حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن در شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن و گرامیداشت مقام مادر، مراسم جشنی با حضور کارکنان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در نمازخانه این شرکت، برگزار شد.

  برنامه های و مراسمات فرهنگی
  1401/10/25

برگزاری سومین جلسه شورای حفاظت منابع آب کهگیلویه و بویراحمد

سومین جلسه شورای حفاظت منابع آب و کارگروه سازگاری با کم آبی کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و دیگر اعضا و به ریاست استاندار در محل جلسات استانداری برگزار شد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/10/24

بررسی موانع و مشکلات ساخت سد تنگ سرخ با حضور معاون قرارگاه خاتم الانبیا

با حضور معاون و مدیران قرارگاه خاتم الانبیا و مدیرعامل، معاون طرح و توسعه و تعدادی دیگر از مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و عوامل مشاور، جلسه ای جهت بررسی روند اجرایی و موانع و مشکلات پروژه ساخت سد تنگ سرخ یاسوج در محل کارگاه این سد، برگزار شد

  اخبار بازدید
  1401/10/23

برگزاری جلسه بررسی اولویت های پژوهشی بخش آب استان با همکاری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و دانشگاه یاسوج

با حضور مدیرعامل و تعدادی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای و همچنین رییس و تعدادی از مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه یاسوج، جلسه ای جهت بررسی و هم اندیشی در خصوص اولویت های پژوهشی بخش آب در سال آینده، در دانشگاه یاسوج برگزار شد.

  تحقیقات و پژوهش
  1401/10/18

کشت هندوانه در باشت ممنوع شد

رییس اداره منابع آب شهرستان باشت، گفت: بر اساس مصوبه شورای حفاظت منابع آب شهرستان باشت، کشت محصول هندوانه در سال زراعی 1401-1402 ممنوع است

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/10/18

چهار میلیون مترمکعب از منابع آب زیرزمینی باشت برداشت غیرمجاز می شود

رییس اداره منابع آب شهرستان باشت، در گفتگو با خبرنگاران از برداشت سالانه 30 میلیون مترمکعب آب از منابع زیرزمینی این شهرستان خبر داد.

  اخبار معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/10/18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 32 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 7
 • بیشترین بازدید همزمان : 267
 • بازدید امروز : 412
 • بازدید دیروز : 916
 • کل بازدید : 1,468,419
 • آخرین به روزرسانی : 1401/12/28 14:43:04
 • شناسه IP شما : 3.236.209.138

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یاسوج –بلوار شهید مطهری، نرسیده به میدان جهاد شرکت سهامی آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد
 • کدپستی : 7591653446
 • تلفن : 07433334048
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :